Радіо «Культура» презентує спецпроєкт «Щоденник Шевченка»
Радіо «Культура» презентує спецпроєкт «Щоденник Шевченка»

Радіо «Культура» презентує спецпроєкт «Щоденник Шевченка»

Щодня о 20:30 до 15 березня в ефірі радіо «Культура» звучатиме радіодокументальний проєкт «Щоденник Шевченка», який приурочено до 210-річчя від дня народження Тараса Шевченка.

Корпоративний сайт Суспільного повідомляє, що у проєкті слухачі матимуть нагоду дізнатись про відчуття поета на засланні та яким був його шлях до звільнення.

Радіодокументальний серіал «Щоденники Шевченка» створено на основі оригінальних щоденникових записів Шевченка. Перебуваючи на засланні, він з 12 червня 1857 року починає робити записи у свій щоденник. Чекаючи на своє звільнення, він занотовував кожен день життя, свої переживання та події, що відбувались навколо нього. Над створенням проєкту «Щоденник Шевченка» працювали продюсерка проєкту Інна Мочарник та звукорежисерка Ганна Малієнко. 

Продюсерка проєкту Інна Мочарник зазначає, що робота зі щоденником Шевченка була цікавою та відповідальною.

«У цьому проєкті ми хотіли дати якнайбільше місця самому Шевченкові. Показати, яким він був після пережитих подій, про що думав поет, позбавлений свободи за вірші та покараний солдатською службою в ненависній російській імперській армії», — поділилась враженнями Інна Мочарник.

Радіо «Культура» в січні цього року презентувало новий проєкт «1990-ті: сучасні класики та їхній час». Він створений у партнерстві з «Видавництвом Старого Лева», і його можна як послухати в етері радіо, так і завітати у книгарню та долучитись до розмови наживо.

Фото: Суспільне

 

 

 

 

Читайте також
На радіо «Культура» відбудеться прем'єра проєкту «Львівський "Апостол": як постало українське друкарство»
На радіо «Культура» відбудуться дві прем’єри, приурочені до роковин повномасштабного вторгнення
На радіо «Культура» стартує новий проєкт «Як ми їмо: кухня воєнного повсякдення»
Аудіоконтент радіо «Культура» тепер можна слухати на Megogo
Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
Долучитись
Джерело матеріала
loader
loader