На порозі ядерного ультиматуму путінського режиму
На порозі ядерного ультиматуму путінського режиму

На порозі ядерного ультиматуму путінського режиму

Зі слів одного з найбільш впливових американських експертів Річарда Хааса, у США зараз існує небезпечна залежність від Ізраїлю та України, які почали диктувати свої умови адміністрації Байдена.

Тому, як вважає Річард Хаас, американській владі варто посилити тиск на Ізраїль і Україну, для того, щоб вони почали враховувати національні інтереси США, які зараз не співпадають з їхніми інтересами.

Головна помилка Річарда Хааса полягає в тому, що він як і більшість американських експертів, політиків, журналістів не розуміють геополітичної гри Кремля, в якій військова агресія проти України є лише частиною гібридної війни, направленої на геополітичну поразку США.

Нинішня Росія є мафіозною корпорацією, набагато більш авантюрною ніж комуністичний Радянський Союз, тож ані баланс інтересів, ані контрольована конкуренція, як і заморожування війни, не здатні стримувати путінський терористичний режим від знищення європейської архітектури безпеки.

Нажаль, на Заході дуже сильно недооцінюють можливості Росії вже в цьому році розпочати гібридну агресію проти країн Балтії, яка буде нагадувати спецоперації російських спецслужб 2014 року в Криму і Донбасі, де “мирні протестувальники” оточували українських військовослужбовців і блокували їхнє пересування.

Проведення ж військових навчань на території європейських членів НАТО не зупинить Росію від реалізації своїх намірів, зараз, перш за все, більш професійно повинні діяти європейські спецслужби, ліквідовуючи російські мережі впливу, виявляючи “сплячих агентів”, проводячи всі необхідні заходи для недопущення проведення путінським режимом спецоперації в балтійських країнах.

Силовикам же в країнах Балтії терміново потрібно проводити профілактичні бесіди з етнічними росіянами, пояснюючи їм як російські спецслужби можуть цинічно їх використовувати для кривавих провокацій.

З точки зору ідеологів Кремля, гібридна агресія повинна відбуватись разом з використанням ядерного шантажу, що дозволить Кремлю нав’язати свої умови Заходу, граючи на страхах західних політиків і інтелектуалів.

Кремлівські ідеологи також вважають, що поступки від Заходу отримані від застосування ядерного шантажу, створять прецедент, яким скористаються Росія, Китай, Північна Корея та в майбутньому Іран для отримання нових поступок від Заходу, якому буде нанесена геополітична поразка.

Не збільшення військової допомоги для України, а страхи і нерішучість західних політиків провокують ескалацію зі сторони путінського терористичного режиму, представники якого поважають лише грубу силу.

Реал політик по відношенню до України, коли всіх на Заході влаштовує що саме наша країна перетворена на полігон, стікаючи кров’ю виснажує імперіалістичну Росію, забезпечуючи тим самим безпеку для західних країн, найближчим часом перестане працювати із – за черговою геополітичної авантюри Кремля.

Якщо реал політик не спрацював після агресії Росії проти Грузії, після незаконної анексії українського Криму і окупації окремих районів Донецької і Луганської областей, то тоді чому зараз він спрацює по відношенню до путінського терористичного режиму, коли Кремль ще не досягнув жодної своєї мети щодо України та Заходу?

Ті ж американські інтелектуали які заявляють, що за будь яку ціну потрібно не допустити ядерної ескалації, але при цьому не згадують про Україну, яка добровільно відмовилась від своєї ядерної зброї, повинні зрозуміти нові геополітичні реалії, що передбачають використання ядерної зброї як інструменту впливу.

Американські політики звичайно можуть заявляти, що Будапештський меморандум був лише декларацією про наміри, тільки військова агресія путінської Росії проти України не є декларативною, ставши прикладом для інших країн, як критично важливо в сучасному світі володіти ядерною зброєю.

Окремої уваги також заслуговує російська еліта, яка із – за геополітичних авантюр кремлівського фюрера не змогла скористатись сприятливим історичним періодом, коли після розпаду Радянського Союзу, зняття ідеологічних протиріч та посилення енергетичної залежності Німеччини від Росії, виявилась неспроможною реалізувати “страшний сон” американців про створення геополітичної вісі Москва – Берлін, яка була зруйнована геноцидною війною Російської Федерації проти України.

Фактично, саме Путін і Патрушев є головними творцями посилення геополітичного впливу США в Європі та головними ініціаторами геополітичних авантюр з незрозумілими наслідками для Російської Федерації.

Дональд Трамп дуже часто порівнює політиків з гарними або поганими продавцями, які чимось нагадають головного героя з фільму “Вовк з Волл - Стріт”, знаючого як блискуче продавати ілюзії про швидке збагачення.

Проблема лише в тому, що політичні продавці з Заходу не здатні протистояти російським гангстерам з криміналізованою свідомістю, які не керуються бізнес – логікою для прийняття рішень, їх здатні зупинити лише вольові політики, для яких на першому місці не передвиборчий популізм, а національні інтереси, політики здатні згадати про висловлювання Шарля де Голля:

“У політиці обов’язково доводиться зраджувати або країну, або електорат. Я вибираю зраду електорату”.

Теги за темою
Володимир Путін Джо Байден Дональд Трамп
Джерело матеріала
loader
loader