Британська розвідка назвала причину усунення з посади головкома ВМС РФ

Після серії значних втрат російських кораблів у Чорному морі Росія вирішила усунути з посади головнокомандувача ВМС РФ Миколу Євменова

Про це пише міністерство оборони Великої Британії.

У розвідці припускають, що на його місце могли призначити адмірала Олександра Моісеєва.

Зазначається, що звільнення Євменова сталося після відставки другого командувача Чорноморського флоту з лютого 2022 року і послідувало за втратою корвета "Сергій Котів" 5 березня 2024 року, дев'ятого великого судна, втраченого внаслідок дій України з моменту вторгнення Росії в Україну.

Попри те, що адмірал Моісеєв був кадровим підводником, до призначення командувачем Північним флотом він командував Чорноморським флотом у 2018–2019 роках.

"Ймовірно, першим завданням адмірала Моісеєва на посаді головнокомандувача ВМС буде стабілізація безпекової ситуації в Чорному морі та зміни, спрямовані на підвищення боєздатності Чорноморського флоту в регіоні", - вважають у розвідці.

  • Нещодавно РосЗМІ повідомили про зміну командувача військово-морського флоту РФ, а саме звільнення Євменова. У Кремлі відмовилися коментувати. 
Теги за темою
Росія Чорне море
Джерело матеріала
loader
loader