Про онлайн-брифінг Дмитра Кулеби: Активність журналістів була шалена, приємно здивувала і географія медіа
Про онлайн-брифінг Дмитра Кулеби: Активність журналістів була шалена, приємно здивувала і географія медіа

Про онлайн-брифінг Дмитра Кулеби: Активність журналістів була шалена, приємно здивувала і географія медіа

Хороша представленість не лише країн НАТО та ЄС, але і Балкан, Азійсько-Тихоокеанського регіону, Африки, Латинської Америки.

Близько 200 журналістів і понад 165 видань з 65 країн світу та всіх континентів. Саме стільки медіа зареєструвалися сьогодні на онлайн-брифінг міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

Брифінг провели у вебексі з прямою трансляцією на сторінку МЗС в Х. Обрали час 15:00 за Києвом, щоб охопити максимальну кількість часових поясів.

Цікаво, що на час включення в брифінг із запитаннями в журналістки Гакуші Фуджівари з однієї з найстаріших газет Азії та Японії «Asahi Shimbun» була 10 година вечора. А у журналіста авторитетної бразильської газети «Gazeta do Povo» Луїша Кавагуті в цей час була 10 ранку.

Міністр озвучив ключові українські наративи щодо російської агресії, злочинів та обстрілів українських міст, агресивних планів РФ в Європі та інших регіонах світу, першочергових потреб наших військових у зброї та боєприпасах, Формули миру, ролі України як гаранта світової продовольчої безпеки, пріоритетів української зовнішньої політики в Азії, Африці та Латинській Америці.

Активність медіа була шалена. Десятки віртуально піднятих рук. Намагалися покрити максимум регіонів і мов світу. За півгодини відповідей на питання встигли дати слово журналістам з Бразилії, Єгипту, Індії, Індонезії, Іспанії, Кенії, КНР, Польщі, США, Угорщини, Японії.

Дуже приємно здивувала географія медіа, які цього разу виявили інтерес і прийшли на брифінг українського міністра. Хороша представленість не лише країн НАТО та ЄС, але і Балкан, Азійсько-Тихоокеанського регіону, Африки, Латинської Америки.

Думаю, не треба пояснювати, наскільки важливо зараз доносити такий потужний інформаційний сигнал до світу. Заголовки вже рясніють у виданнях від наших європейських сусідів до дуже далеких світів.

Ну і подякувати за цей брифінг треба насамперед міністру, який 40 хвилин у прямому ефірі, який транслювався одночасно в 15 часових поясах, проводив сеанс «паралельної гри» із питаннями з усіх континентів, а також супер-професіоналам Міністерство закордонних справ України, команді пресслужби Andrii Strashnyi, Nina Masol, Katerina Pasinchuk, Vladyslav Dolbilov, майстрам камери та картинки Eduard Kryzhanivskyi, Алексей Назарук, колегам з територіальних департаментів, величезній команді МЗС у посольствах України по світу, які запрошували журналістів у своїх країнах (всіх не перелічу, але всім вдячний).

Гоша Тихий, радник міністра закордонних справ України

Текст публікується з дозволу автора, оригінал за посиланням.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
Долучитись
Теги за темою
МЗС України Дмитро Кулеба
Джерело матеріала
loader
loader