Відчайдушно шукають захисту: в ОК "Південь" сказали, чому росіяни ховають флот
Відчайдушно шукають захисту: в ОК "Південь" сказали, чому росіяни ховають флот

Відчайдушно шукають захисту: в ОК "Південь" сказали, чому росіяни ховають флот

Про це 24 Каналу розповіла Наталія Гуменюк, зауваживши, що зменшення активності російського флоту в акваторіях Чорного та Азовського морів пояснюється і погодними умовами, і розкладом сил та засобів в розумінні окупантів.

Росіяни зазнали суттєвих втрат у своїй флотилії. Вони не мають наразі сталої системи захисту, яка б гарантувала їм абсолютну безпеку і від морських дронів, і від ураження з повітря.

Перебуваючи в пунктах базування, вони намагаються максимально захищено його облаштувати. Іноді бачимо, як патрульні кораблі виходять для перевірки та редагування бонових загороджень, які там поставлені,
– наголосила речниця ОК "Південь".

Путін отримує застарілі дані

Аналітики Інституту вивчення війни припустили, що Міністерство оборони Росії дало зрозуміти, що має намір захистити російський Чорноморський флот від українських ударів, і, можливо, замінило командувача в рамках цих зусиль.

"Добре, що хоч хтось знає, що вирішив Владімір Путін. Інколи здається, що й сам до ладу не знає, що він там вирішив, поки йому не доповіли. До того ж доповідають також з трошки застарілою інформацією. Пам'ятаємо, як це було з Кринками", – сказала Гуменюк.

Нагадаємо, у лютому міністр оборони Росії Сєргєй Шойгу повідомив Путіну, що російські війська "зачистили" плацдарм на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Путінський посіпака вдався до фальсифікації фактів, хоча навіть по супутникових знімках видно, що Кринки контролюють ЗСУ.

Проблеми росіян у Чорному морі

  • Україна вже не тільки починає контролювати Чорне та Азовське моря, а й "полює" за ворожими кораблями. Через що окупанти поступово переміщаються до тих баз, які розташовуються неподалік від території Росії. Але вже і там наша держава їх фіксує та знає всю інформацію про будь-які системні заходи.
  • Тому ціллю українських військових може стати будь-який військовий корабель Росії. Утім, Сили оборони насамперед цікавлять носії крилатих ракет, яких окупанти мають понад десяток. Також ракетні та патрульні катери, різноманітні фрегати, корвети. Крім того, у Росії з 13 великих десантних кораблів ще залишилося 5 одиниць в строю. Тож, працювати ще є над чим.
  • На тлі цього російські пропагандисти не можуть пояснити своїм глядачам те, чому раптом Чорноморський флот Росії став абсолютно беззахисним. Дехто з росіян уже просто пропонує ховати кораблі російського флоту за Кримським мостом, аби уберегти бодай якусь частину суден.
Теги за темою
Чорне море
Джерело матеріала
loader
loader