Не усе в СРСР було таким "захмарним", як згадують люди
Багато людей старшого покоління ностальгують за радянським часами, згадуючи як тоді було легше, смачніше і зрозуміліше. Але, чи дійсно це було так?
"Телеграф" публікує фото, які можуть розвіять міфи про "старий-добрий СРСР". Адже насправді у радянські часи був дефіцит, жорстока пропаганда та сталінські репресії.
СРСР на фото
На фото показано одну з районних лікарень, а точніше вхід до приймального відділення. З першого погляду важко повірити, що це медичний заклад, але не усі радянські шпиталі буди такими, як їх "малювали" у кіно.
А ось вагітна жіночка відпочиває у коридорі, очікуючи прийому у лікаря, зі склянкою кефіру. Лежати на металевій кушетці без нормальної підстилки було нормальним, адже кефір то дали безплатно. Турбота по радянські, так би мовити.
На цьому фото дитина покарана за порушення дисципліни під час "тихої години" у садочку.
Тяжка жіноча праця на хлібному заводі, працівниці відпочивають. Радянські жінки мали багато обов'язків у часи СРСР, і важка робота теж у них входила.
А це фото не таке проте, яким здається на перший погляд. Хлопчика знято на фоні баранячих кісточок, які вивантажили просто на вулиці. Такий товар мав нижчу ціну на ринку, тому не залежувався, люди намагались заощадити усюди.
Піонерські табори, у який відпочивали майже усі діти союзу. Саме так виглядають "батьківські дні", коли родина могла відвідати діточок.
Тяжна робота на небезпечних для здоров’я заводах у радянські часи зустрічалося часто. Ось на фото чоловік, працівник коксохімічного заводу, усипаний хімікатами, що ніби сніг покрили його робу.
А тут жіночка поспішає на черговий мітинг чи демонстрацію з транспарантом "Щасті" у руках.
Раніше "Телеграф" писав, хто насправді отримував безплатне житло в СРСР.