Законопроєкт про довічне за привласнення держфункцій не виноситимуть на голосування, - Безугла
Законопроєкт про довічне за привласнення держфункцій не виноситимуть на голосування, - Безугла

Законопроєкт про довічне за привласнення держфункцій не виноситимуть на голосування, - Безугла

Законопроєкт про довічне позбавлення волі за привласнення державних функцій на міжнародних заходах не виноситимуть на голосування. Про це повідомила одна з авторок документа, народна депутатка Мар’яна Безугла після його критики у соціальних мережах.

- На голосування законопроєкт виноситись не буде. Дійсно «мило» спостерігати, як прокинулися колеги, яких часто не розворушиш невідкладними речами, і які раді дешевому шансу показати свою відданість ідеалам демократії. Рефлекторна реакція, - написала вона у фейсбуці.

За словами Безуглої, законопроєкт 11104 є похідним з американського Акту Логана, який прийнятий 1799 року та досі чинний в США. Парламентарка зазначила, що жоден з винуватців не був засуджений та документ є “успішним превентивним «дамокловим мечем» ось вже два століття американської історії”. Прикладом прецеденту Логана вона назвала поїздку народних депутатів від наразі забороненої фракції “ОПЗЖ” до Росії в березні 2020 року.

20 березня народні депутатки Мар’яна Безугла та Галина Третьякова зареєстрували у Верховній Раді законопроєкт про кримінальну відповідальність за привласнення державних функцій на міжнародних заходах. Вони запропонували максимальне покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією у разі скоєння “злочину” в умовах воєнного стану. Законопроєкт серед інших розкритикували правозахисниця та нобелівська лауреатка Олександра Матвійчук, а також колега авторок по фракції “Слуга народу”, народний депутат Віталій Безгін.

  • До парламенту внесли законопроєкт про мобілізацію ув'язнених. Автори законопроєкту - чотири народні депутати, переважно від "Слуги народу".
  • Також народні депутати хочуть декриміналізувати незаконне володіння зброєю. 
Теги за темою
Законопроект
Джерело матеріала