Ринок азартних ігор в Україні був складним: заборонено з 2009 по 2020 рік, проте навіть тоді ця заборона не зупинила його розвиток. В даний час легальний ринок азартних ігор включає 13 юридичних осіб у звичайних закладах та 17 в Інтернеті.
Нелегальний ринок представлений більш ніж 600 сайтами, з якими КРАЇЛ спільно з правоохоронцями працює над блокуванням на території України.
Про це розповідає Іван Рудий, голова Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей.
КРАЇЛ веде Реєстр осіб, яким обмежений доступ до гральних закладів та контролює дотримання процедур ідентифікації гравців. Непряма реклама азартних ігор через спонсорство також є проблемою, яку КРАЇЛ планує вирішити.
НБУ повідомив, що українці витрачають близько 400 мільйонів гривень щодня в онлайн-казино. Однак це не означає, що всі ці кошти йдуть на програші. Важливо врахувати виплати на картки, що становлять 70-80% від депозитів.
Не можна порівнювати витрати на азартні ігри із донатами на Збройні Сили України, оскільки це різні категорії витрат. Таке порівняння не є об'єктивним.
От як відреагували на це українці:
З кінця минулого року було проведено 6 перевірок на ринку азартних ігор. У 4 випадках виявлено порушення. На них було накладено штрафи у розмірі 14 мільйонів гривень. Роботу з перевірок продовжують.
Раніше повідомлялося на порталі Знай.ua як новий інвестор вплинув на Cosmolot: розвиток відповідального бізнесу в Україні.
Як раніше повідомляв портал Знай.ua, компанія Cosmolot оприлюднила офіційну позицію щодо заяв БЕБ.