Новий етап інформаційної війни Росії проти України та Заходу
Новий етап інформаційної війни Росії проти України та Заходу

Новий етап інформаційної війни Росії проти України та Заходу

Washington Post передає, що тепер кремлівські тролі активно працюють не тільки в Європі, а й у США. Головна мета російського ІПСО – не допустити ухвалення законопроекту про фінансування України. З цією метою російські фахівці створили тисячі сфабрикованих статей, які просувають американський ізоляціонізм.

Росіяни просувають ідею про те, що американцям краще зайнятися своїми внутрішніми проблемами і не лізти у справи за океаном. Пріоритетним завданням ворожого ІПСО є припинення поставок зброї. За словами одного зі співрозмовників видання з числа республіканців, Кремль “створює вигідне для себе політичне середовище”, пропагуючи погляди вкрай правого крила Республіканської партії. У Washington Post вважають, що за останні роки Москва багаторазово збільшила свій вплив на американську політику, оскільки її наративи вже щосили озвучують у стінах Конгресу.

Ми вже детально описували роботу російського ІПСО “Дев’ятий вал”, яке також всіляко сприяє поверненню в Білий дім Дональда Трампа. Детектор медіа також помітили, що Москва активізувала міжнародну дезінформаційну кампанію: просування ідей євроскептицизму, прирівнювання дій Росії в Україні до дій Ізраїлю в Газі, дискредитація України на світовій арені.

Росіяни давно використовують підконтрольних політиків на Заході для дискредитації України. Вороже ІПСО давно вийшло за межі російськомовного світу і б’є по нашій країні з усіх боків.

Теги за темою
Росія
Джерело матеріала
loader
loader