Представникам молодіжних субкультур ввічливо підказали місце для "сходок"
У Подільському районі Києва помітили незвичайно оголошення, автор якого просить усіх представників новомодних субкультур збиратися у строго відведеному для цього місці. Знайти локацію зможуть усі – на оголошенні є карта та спеціальний QR-код.
Автор оголошення акцентує увагу на тому, що Поділ — це місце для культурного відпочинку та представникам субкультур "тут не раді". Про це повідомляється у популярному Телеграм-каналі.
Так, на Подолі помітили креативне оголошення, адресоване всім представникам сучасних молодіжних субкультур. Автор тексту наполегливо рекомендує молодим людям збиратися на "малій підкові" і проводити там вільний час. Локація знаходиться по вулиці Боричів Тік.
Автор стверджує, що представники субкультур (у тому числі і "альтушки") поводяться негідно і дуже галасливо — вони вживають алкогольні напої, спілкуються російською мовою та зневажливо ставляться до культурного центру Києва.
Цікаво, що на оголошенні є карта із зазначенням адреси "малої підкови" і навіть спеціальний QR-код, який перенаправить вас у потрібну локацію.
Автор оголошення зазначає, що представники популярних субкультур поводяться "в кращих традиціях російських малоліток" — п’ють міцний алкоголь з Revo, слухають російську музику та розмовляють російською мовою.
Автор побажав "не таким, як усі" успіхів у подальшій діяльності та попросив більше не збиратися на території парку "СамоСад" на Подолі.
Довідково: Субкультура альт з’явилася в мережі в 2021 році і швидко стала популярною серед молодих людей. У перекладі з англійської "альт" означає "альтернативний".
Зародження цієї субкультури сталося багато в чому завдяки TikTok : блогери, частіше молоді дівчата або хлопці з фарбованим у яскраві кольори волоссям, знімали відео, на якому поводилися дивно, ексцентрично та провокаційно. Користували мережі надихнулися прикладом людей, "не таких, як усі", і вигадали субкультуру альт.
Її послідовники дотримуються певного стилю в одязі: носять речі в темних тонах (зазвичай широкі штани, картаті спідниці і футболки оверсайз), фарбують волосся в різні кольори.
Аксесуари запозичені з аніме та панк-естетик: обідки з котячими вухами, чокери з шипами, велика кількість кілець, ланцюжків та браслетів. Альтушки захоплюються пірсингом і проколюють не лише вуха, а й язик, ніс чи брови.
Альт-дівчата яскраво підводять очі, використовують темні помади, малюють здалеку помітні стрілки, приклеюють накладні вії. Волосся найчастіше забарвлене в чорний або неприродні кольори — рожевий, блакитний, зелений.
Згодом альтушек стали все частіше критикувати і висміювати за їхню однаковість і любов до страждань напоказ. Намагаючись показати свою унікальність і несхожість на інших, представники цієї субкультури часто обирають, на їхній погляд, незвичайні хобі — важку музику, певні комп’ютерні ігри чи аніме, але занурюються в них надто поверхово і часом навіть не розуміють суті.
Раніше "Телеграф" розповідав про те, що у Києві жорстока нянька била дитину на очах у пасажирів. Особу "виховательки" вже встановили. Люди вимагають притягти жінку до кримінальної відповідальності.