У США скептично ставляться до перемоги України навіть із новим пакетом військової допомоги, — Politico
У США скептично ставляться до перемоги України навіть із новим пакетом військової допомоги, — Politico

У США скептично ставляться до перемоги України навіть із новим пакетом військової допомоги, — Politico

За словами журналістів, Росія все одно зберігає перевагу в живій силі та кількості озброєнь. Буде потрібно багато часу, щоб Україна змогла компенсувати територіальні втрати.

Незважаючи на виділення нового пакета військової допомоги, деякі чиновники Білого дому скептично ставляться до можливостей Україниперемогти Росію у війні. Про це пише видання Politico.

За словами журналістів, за останні кілька місяців сильно змінилася динаміка бойових дій, оскільки у Сил оборони України спостерігається дефіцит озброєння і боєприпасів. При цьому американський Конгрес довго обговорював питання про допомогу.

Видання пише, що новий пакет, який США передадуть Україні, міститиме армійські тактичні ракетні системи великої дальності. Загалом буде відправлено зброї та обладнання на 1 млрд доларів.

Повідомляється, що Росія все одно зберігає перевагу в живій силі та кількості озброєнь. Буде потрібно багато часу, щоб Україна змогла компенсувати територіальні втрати.

"Найближча мета — зупинити українські втрати і допомогти Україні набрати обертів і переломити ситуацію на полі бою. Після цього мета — допомогти Україні почати повертати свою територію", — заявив журналістам один з американських чиновників на умовах анонімності.

За його словами, військові операції дуже складні, а тому навіть наявність усього обладнання та зброї — не гарантія перемоги.

У матеріалі йдеться, що американські законодавці також занепокоєні з приводу того, чи буде 60 млрд доларів достатньо, щоб Україна змогла встояти перед військовим вторгненням Росії.

За словами журналістів, перемога над Росією для України — це повернення великої частини або всієї окупованої території під контроль Києва.

Нагадаємо, глава МЗС України Дмитро Кулеба розповів, що може зупинити росіян. Союзники Києва, переконаний очільник зовнішньополітичного відомства, мають перейти від "висловлення співчуття" українцям до запобігання загибелі людей і руйнуванню країни.

Також повідомлялося, що в Пентагоні підтвердили застосування ЗСУ далекобійних ATACMS. За словами представника Міноборони США Чарлі Дієца, рішення про надання Україні балістичних ракет ATACMS було ухвалено за вказівкою президента Джо Байдена. Ракети відправили в таємниці з міркувань безпеки.

Теги за темою
Україна війна Збройні сили України Джо Байден
Джерело матеріала
Згадувані персони
loader
loader