В Україні з'явилась нова професія: що треба робити
В Україні з'явилась нова професія: що треба робити

В Україні з'явилась нова професія: що треба робити

В Україні офіційно з'явилася нова професія – фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Цей професійний стандарт розроблено з ініціативи Мінветеранів з метою запровадження в Україні професійного супроводу ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та сімей загиблих воїнів на шляху переходу від військової служби до громадянського життя.

Про це повідомляє Урядовий портал. Зазначається, що такі фахівці, зокрема, надаватимуть роз'яснення щодо:

  • можливостей;
  • прав;
  • гарантій;
  • пільг;
  • отримання публічних (електронних публічних), соціальних, освітніх, реабілітаційних, психологічних та інших послуг – "наприклад, з питань оформлення відповідних документів тощо".

"Всі потреби, що виникають у ветеранів та ветеранок в рамках переходу від військової служби до цивільного життя, повинні знаходити фахову підтримку та допомогу, яка може бути забезпечена саме таким фахівцем із супроводу. Насамперед мова йде про індивідуальний професійний супровід, спрямований на допомогу нашим Захисникам та Захисницям в отриманні ними, зокрема, реабілітаційних, психологічних, освітніх та інших послуг", – йдеться у повідомленні.

Вже є вакансії

Водночас, на сайтах пошуку роботи вже з'явилися вакансії з пошуку таких фахівців. Наприклад, в одній із них хоч і не вказується зарплата, зазначається, що від претендента вимагається:

  • наявність вищої освіти у сфері соціальних наук, психології чи суміжної галузі;
  • добре розвинені навички з комунікації
  • емпатія, що поєднується з критичним мисленням та стресостійкістю.

"Досвід роботи в галузі соціальної роботи, волонтерської діяльності або подібних програм для воїнів та ветеранів, досвід реалізації реалізації проектів буде додатковою перевагою", – йдеться в оголошенні.

Як повідомляв OBOZ.UA, водночас, в Україні дедалі популярнішою стає віддалена робота. І не без причини – на деяких позиціях можна заробляти в такий спосіб близько 30 тис. грн.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Чи не ведіться на фейки!

В Україні офіційно з'явилася нова професія – спеціаліст із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Цей професійний стандарт розроблено з ініціативи Мінветеранів з метою запровадження в Україні професійного супроводу ветеранів та ветеранок війни, членів їхніх сімей та сімей загиблих воїнів на шляху переходу від військової служби до громадянського життя.

Про це повідомляє Урядовий портал. Зазначається, що такі фахівці, зокрема, надаватимуть роз'яснення щодо:

  • можливостях;
  • правах;
  • гарантіях;
  • пільги;
  • одержанні публічних (електронних публічних), соціальних, освітніх, реабілітаційних, психологічних та інших послуг – "наприклад, з питань оформлення відповідних документів тощо".

"Усі потреби, що виникають у ветеранів та ветеранок у рамках переходу від військової служби до громадянського життя, повинні знаходити професійну підтримку та допомогу, яка може бути забезпечена саме таким фахівцем із супроводу. Насамперед йдеться про індивідуальний професійний супровід, спрямований на допомогу нашим Захисникам та Захисницям у отриманні ними, зокрема, реабілітаційних, психологічних, освітніх та інших послуг", – йдеться у повідомленні.

Вже є вакансії

У той же час, на сайтах пошуку роботи вже з'явилися вакансії з пошуку таких фахівців. Наприклад, в одній із них хоч і вказується зарплата, зазначається, що від претендента потрібні:

  • наявність вищої освіти у сфері соціальних наук, психології чи суміжної галузі;
  • добре розвинені навички з комунікації
  • емпатія, що поєднується з критичним мисленням та стресостійкістю.

"Досвід роботи в галузі соціальної роботи, волонтерської діяльності або подібних програм для воїнів та ветеранів, досвід реалізації реалізації проектів буде додатковою перевагою", - йдеться в оголошенні.

Як повідомляв OBOZ.UA, в той же час, в Україні дедалі популярнішою стає віддалена робота. І не без причин – на деяких позиціях можна заробляти таким чином близько 30 тис. грн.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
loader