МІОК запросив на зустріч-діалог з очільниками Європейського конгресу українців
МІОК запросив на зустріч-діалог з очільниками Європейського конгресу українців

МІОК запросив на зустріч-діалог з очільниками Європейського конгресу українців

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» (МІОК) запросив на зустріч-діалог «Європейський конгрес українців: адвокація України» за участю очільників організації.

Як передає Укрінформ, про це МІОК повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Під час події, яку буде проведено з нагоди 75-літті ЄКУ, охочі матимуть унікальну нагоду поспілкуватися з лідерами ЄКУ, помандрувати сторінками історії організації, дізнатися про силу ЄКУ та її слабкі сторони, про тиск і вплив на європейських політиків тощо.

МІОК запросив на зустріч-діалог з очільниками Європейського конгресу українців - Фото 1

ЄКУ представлятимуть:

  • Богдан Райчинець – президент ЄКУ, Голова організації «Українська ініціатива в Чеській Республіці» (Чехія)
  • Зенон Коваль – член екзекутиви ЄКУ, член Ради Директорів Світового конгресу українців, політичний радник Товариства Українців у Бельгії (Бельгія)
  • Віктор Бандурчин – секретар ЄКУ, заступник голови Союзу русинів-українців Словацької Республіки (Словаччина)
  • Роман Микитенко – член екзекутиви ЄКУ, віцепрезидент Світового конгресу українців у Північній Європі, заступник голови Координаційної ради Асоціації українців в Данії.
  • Галина Маслюк – членкиня ЄКУ, Голова Товариства української діаспори Греції «Українсько-грецька думка» 

Зустріч відбудеться 16 травня о 13.30 в актовій залі головного корпусу Львівської політехніки (вул. С. Бандери, 12). Детальнішу інформацію можна знайти за посиланням.

ЄКУ був створений 1949 року з метою організації роботи українських громад Західної Європи та задля утвердження їхньої провідної ролі в питанні правдивого представлення української національної справи у країнах проживання українців та проведення просвітницько-агітаційної діяльності серед корінного населення щодо утвердження віковічної ідеї українського народу здобути незалежність і створити самостійну, соборну українську державу.

Сьогодні ЄКУ працює задля підтримки та розвитку українського світу, стійкої допомоги та адвокації України на її євроатлантичному шляху, а також для забезпечення потреб вимушених мігрантів після початку повномасштабного вторгнення. ЄКУ об’єднує організації з 20 країн.

Нагадаємо, у празькому інституті CEELI відбулася зустріч представників Європейського конгресу українців (ЕКУ) із правозахисниками та активістами з України.

Теги за темою
Європа
Джерело матеріала
loader
loader