/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F7637d47cec1a5db486723095ae11aa6a.jpg)
Премʼєр Грузії відмовився від запрошення відвідати США
У Тбілісі заявили, що не погоджуються з проханням США відкласти розгляд закону про "іноземних агентів".
Влада Грузії відмовилась від запрошення відвідати Сполучені Штати для обговорення стратегічного партнерства та допомоги від Вашингтону.
Про це інформує Ехо Кавказу.
У Міністерстві закордонних справ Грузії підтвердили інформацію, що премʼєр-міністр отримав таке запрошення. Але перед візитом у Вашингтоні просили відкласти розгляд законопроекту про "іноземних агентів".
"Проведення візиту з застереженнями не відповідає духу партнерства, яке має бути засноване на взаємній повазі та взаємній довірі, у зв'язку з чим послу США було подано докладне пояснення", - йдеться у заяві МЗС.
В свою чергу у посольстві США в Грузії висловили жаль через відмову грузинської влади від запрошення Сполучених Штатів.
"Нещодавно ми запросили високопосадовців уряду Грузії для обговорення будь-яких питань стратегічного партнерства та допомоги США з високопосадовцями США. На жаль, грузинська сторона віддала перевагу відмовитися від цього запрошення. Ми закликаємо уряд Грузії підтвердити свою прихильність євроатлантичному майбутньому Грузії, як це записано. ", - заявив Данніган.
Крім того, ми раніше інформували, що у Грузії унаслідок протестів постраждало 8 осіб.
- У Грузії справжнє пекло: що відомо про ситуацію в країні та масові протести
- Країна на роздоріжжі: Єврокомісія відреагувала на протести у Грузії
- В Європарламенті закликали позбавити Грузію статусу кандидата на членство до ЄС

