США можуть втрутитися у війну в Україні: у Палаті представників назвали умову
США можуть втрутитися у війну в Україні: у Палаті представників назвали умову

США можуть втрутитися у війну в Україні: у Палаті представників назвали умову

Підтримка Києва Вашингтоном повинна продовжуватися, оскільки це не дозволить масштабувати агресію Кремля, вважає лідер демократичної меншості Хакім Джеффріс.

Якщо Україна програє у війні проти Росії, Сполученим Штатам, напевно, доведеться втрутитися у ситуацію, причому не лише грошима, а й військовослужбовцями. Про це в інтерв'ю CBS News заявив лідер демократичної меншості у Палаті представників Хакім Джеффріс.

"Ми не можемо дозволити Україні впасти, тому що якщо це станеться, то існує значна ймовірність того, що Америці доведеться втрутитися в конфлікт — не просто з нашими грошима, але й з нашими військовослужбовцями", – заявив політик.

На його думку, президент РФ Володимир Путін прагне відновити Радянський Союз, аби погрожувати країнам НАТО. При цьому Джеффріс нагадав, що спершу Росія вторглася у Грузію, а після цього анексувала український Крим.

Важливо Макрон заявив, що у разі удару по військах Франції в Україні НАТО залучати не треба, — WSJ

"Чи повинні ми вірити, що перед обличчям такого роду послідовної агресії, що якщо ми дамо можливість Володимиру Путіну досягти успіху в Україні, він зупиниться лише в Україні? Звісно, що ні", — переконаний лідер демократів у Палаті представників.

Також Джеффріс додав, що серед членів Республіканської партії зростає пропутінська фракція, яка відмовляється підтримувати Україну і чомусь переконана, що РФ не є ворогом США. Він додав, що Марджорі Тейлор Грін очолює підтримку Росії в США.

Відправка іноземних військ в Україну – що відомо про ідею Макрона

Французький президент Еммануель Макрон після конференції з підтримки України в Парижі 26 лютого заявив, що західні партнери України створять коаліцію з надання ЗСУ далекобійної зброї. Також він додав, що у майбутньому не варто відкидати можливість відправлення в Україну західних військових.

При цьому багато країн НАТО, коментуючи заяви Макрона, відкрито відкинули ідею відправки військ в Україну. Мова йде про Польщу, США, Німеччину, Чехію, Канаду та Велику Британію.

14 березня стало відомо, що прем'єр-міністр Естонії Кая Калалс прокоментувала вірогідність відправлення військ своєї країни до України, додавши, що рішення з цього приводу повинен приймати парламент.

Також Фокус писав, що влада Фінляндії та Литви не виключає введення своїх військових в Україну, якщо у цьому буде необхідність.

Джерело матеріала
loader
loader