В Україні затримується одразу низка поїздів, що прямують за популярним варшавським напрямком. Причина – знеструмлення на прикордонній ділянці внаслідок несприятливих погодних умов.
Про це повідомили в "Укрзалізниці". Там зазначили, що із запізненням на станції приходитимуть потяги:
- 67/68 Київ – Варшава-Всходня, час затримки – 4 години 25 хвилин;
- 67/68 Варшава-Всходня – Київ, час затримки – 3 години 15 хвилин;
- 20/19 Хелм – Київ, час затримки – 3 години 15 хвилин.
"Через знеструмлення на прикордонній дільниці внаслідок несприятливих погодних умов і перехід на резервне електропостачання з залученням резервної тяги, затримуються поїзди варшавського напрямку. Оновлення часу затримки традиційно є на порталі", – йдеться у повідомленні.
"Укрзалізниця" оновила правила купівлі квитків на поїзди
Раніше ж в Україні запустили послугу моніторингу квитків на поїзди з можливістю автовикупу. Скористатися нею можна, завантаживши відповідний застосунок та авторизувавшись у ньому через Дія.Підпис. Так:
- коли необхідні квитки будуть знайдені, користувачі отримають відповідні пуш-повідомлення;
- при активованій функції автовикупу, надходитиме повідомлення про вже куплені квитки.
Доступний моніторинг квитків двох типів. Зокрема:
- на конкретні поїзди, які вже знаходяться у продажу, – з можливістю відстежувати наявність конкретних місць;
- за напрямками – з можливістю відстежувати появу у продажу поїздів між вибраними містами.
"У випадку моніторингу конкретного поїзда також можливо увімкнути функцію автоматичної купівлі квитків. Для цього треба внести дані пасажирів та оплатити замовлення: при активації функції одразу відбуватиметься зняття коштів, а у випадку, якщо моніторинг буде скасований або потрібні квитки не знайдуться, кошти повернуться на картку автоматично", – йдеться у повідомленні.
Як повідомляв OBOZ.UA, раніше ж голова правління "Укрзалізниці" Євген Лященко повідомив, що підвищення вартості квитків на внутрішні потяги у 2024 році не планується. А ось щодо закордонних ситуація поки не зрозуміла – адже у цьому випадку діє спільне з міжнародними партнерами ціноутворення.
Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!