/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F45%2Fc8eb4a6a61dd5cb5af552642e07e9931.jpg)
Справді хворий? Кадирову на інавгурації Путіна знадобилася допомога
Він не зміг самостійно впоратися з піджаком
Глава Чечні Рамзан Кадиров, про нездоров’я якого ходять наполегливі чутки, був присутній на інавгурації Володимира Путіна 7 травня. На камеру потрапив момент, як він досить важко піднімався сходами, а піджак зняти йому допомагали аж двоє людей.
Відповідні кадри публікують РосЗМІ. На відео — Кадиров прибув до Кремля і піднімається сходами не поспішаючи, як це роблять літні чи нездорові люди. Він почав знімати піджак, але не зміг сам впоратися з рукавами. До нього з двох боків одразу кинулися супроводжуючі, які допомогли Кадирову нарешті витягти руки з рукавів.
Розмови про нездоров’я Кадирова ведуться вже досить давно. Так, у квітні ЗМІ написали про його діагноз: нібито голова Чечні має некроз підшлункової залози. Діагноз лікарів "не залишає надії на його одужання". Діагноз, за даними ЗМІ, вперше поставили ще в січні 2019 року. Тоді він не приховував, що змушений піти у відпустку через "тимчасову непрацездатність". З того часу, здоров’я Кадирова стрімко погіршувалося, хвороба посилилася перенесеним у 2020 році ковідом.

