25 травня — пресконференція щодо посібника «Тактична комунікація для медиків»
25 травня — пресконференція щодо посібника «Тактична комунікація для медиків»

25 травня — пресконференція щодо посібника «Тактична комунікація для медиків»

Волонтерський проєкт «Як ти, брате?» розробляє посібники з алгоритмами того, як спілкуватися під час війни. Вони безкоштовні, доступні в друкованому й електронному форматах.

На заході розкажуть про посібник «Тактична комунікація для медиків» і процес його створення, досвід й отримані інсайти. Пресконференція відбудеться в Києві, у Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого (вул. Набережно-Хрещатицька, 1) упродовж 12:00—13:00. Реєстрація за посиланням.

У посібнику «Тактична комунікація для медиків» узагальнили способи, які використовують українські військові та цивільні медики, для того, щоб попри найважчі обставини через розмову допомагати тим, кого вони лікують, собі та колегам.

«Ми шукали такі способи, які працюють і в окопі під обстрілом, і в санаторії на відновленні, і в шпиталі, і в цивільній поліклініці, і навіть у стоматології», — йдеться в передмові посібника. 

Посібник розробили разом із проєктом Repower, який займається відновленням ментального здоров’я українських військових медиків. Це допомогло взаємодіяти з бойовими медиками, йдеться в анонсі події.

Читайте також
13 квітня — презентація посібника «Тактична комунікація для закладів освіти»
Танці за донат. Як працюють і трансформуються комунікації про збори грошей на ЗСУ
ЦЕДЕМ презентував посібник про безпеку під час війни для активістів і волонтерів
Ксенія Дітчук: Комунікації громадських організацій — це важче, ніж продавати хліб, бо він людям потрібен, а зміни — ні
Розробили посібник «Як ти, кохана(ий)?» про те, як підтримувати стосунки на відстані під час війни
Український незалежний центр політичних досліджень розробив посібник про гуманітарну допомогу
Створили посібник про розвиток медіа під час війни
Команда «Детектора медіа» не лише бореться за якість української журналістики, але й розповідає про суспільно важливі процеси в Україні. Наші журналісти пишуть про досягнення та проблеми громадського сектору й показують, як активісти впливають на реформи.

Запрошуємо вас долучитися до Спільноти «Детектора медіа». Та разом працювати над тим, щоб ініціативи, які захищають демократичні цінності, ставали більш видимими.
Долучитись
Теги за темою
війна Медицина
Джерело матеріала
loader
loader