«Крим можна було зберегти»: журналістка розповіла, де були зроблені помилки
«Крим можна було зберегти»: журналістка розповіла, де були зроблені помилки

«Крим можна було зберегти»: журналістка розповіла, де були зроблені помилки

Про це вона розповіла у програмі «Різні люди».

«Є величезна кількість питань, на які немає відповідей і які вказують на те, що Крим можна було зберегти. Наприклад, на першому етапі путін відмовлявся, що це його люди, і казав, що там якісь сидять... Вони увійшли без знаків, їх там було буквально кілька десятків у будівлі Кабміну. Що, не можна було підігнати туди танки та розстріляти? Не було жодного заручника. Чи там закидати їх гранатами з нервово-паралітичним газом тощо? Можна було», – міркує Наталія Влащенко.

І коли кажуть, що в нас тоді не було армії, зазначає вона, то це не правда, армія була, хай і ослаблена, і в Криму були солдати не з Криму. За словами журналістки, вона говорила з адміралом Тенюхом, котрий у 2014 році виконував обов'язки міністра оборони, запит на право стріляти був, але наказу не дали. І ось таких запитань, наголошує гостя програми, дуже багато.

На її думку, якби ми тоді захистили Крим, можливо, історія розвивалася б інакше. Принагідно журналістка згадує, що, коли у 2003 році Кучма захистив Тузлу, росіяни відстрибнули, і наступна спроба була у 2014 році. Тобто, стверджує вона, їх треба було прижучити, нам потрібна була своя Голда Меїр.

«Якщо ти сильніше розмахуєшся ногою, даєш по зубах, відскакують тільки так. Блатні ж дуже нахабні, щойно бачать, що ти їх боїшся, - все, починається спека, давитимуть тебе і врешті-решт задавлять», - підсумовує Наталія Влащенко.

Також Politeka писала про те, що Біркадзе пояснив, чому на саміті у Швейцарії важлива участь Китаю.

Джерело матеріала
loader
loader