![МФВ розгляне нову програму для України до кінця червня](https://thumbor.my.ua/dZcSBn1-Eyv6GD7YrXfmlapl9H4=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F0339c1e9ec52434c68ce9c7bc31f3d7b.jpg)
МФВ розгляне нову програму для України до кінця червня
Що оцінюватиме МВФ
Під час найближчого перегляду місія МВФ аналізуватиме останні показники економічного розвитку в Україні та оновлюватиме макроекономічні прогнози, включно з оцінкою стійкості державного боргу.
Результати аналізу планують представити Виконавчій раді МВФ до кінця червня. Від результатів залежатиме надання Україні наступного фінансового траншу.
У Фонді зазначили, що українська економіка демонструє значну стійкість, хоча перспективи залишаються невизначеними через війну. Попри це, український уряд продовжує досягати прогресу у виконанні обов’язків за програмою EFF.
Яка допомога потрібна Україні
Директорка-виконавиця Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва зазначила, що Україна потребує зовнішнього фінансування у розмірі 42 мільярди доларів у 2024 році.
Вона підкреслила, що глобальна підтримка України залишається сильною, але потребує продовження і нарощування. Георгієва також зазначила, що війна є великою людською трагедією та перешкодою для розвитку світової економіки, і закликала до її припинення.
Водночас США продовжують розглядати пакет допомоги для України, з очікуваним голосуванням 20 квітня. Цього року МВФ також планує надати Україні фінансову підтримку, розмір якої може скласти 5,4 мільярда доларів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)