![У мережі з’явився фейк про “посилення” ТЦК на Дніпропетровщині](https://thumbor.my.ua/MuLEZkl-YYTvG0ZXJHgBgyPcwBE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F250%2F274ae3edecf2d8f0067078b70372c235.jpg)
У мережі з’явився фейк про “посилення” ТЦК на Дніпропетровщині
Територіальний центр комплектування в Дніпропетровській області спростував поширену соцмережами інформацію.
Російські пропагандистські ресурси поширюють фейк про нібито “посилення” ТЦК на Дніпропетровщині військовими з інших регіонів. Про це повідомили в Дніпропетровському обласному ТЦК та СП на своїй сторінці в Facebook.
У соцмережах стверджувалось, що нібито на “посилення” Дніпропетровського ТЦК 18 травня мають прибути сотні військовослужбовців з ТЦК інших областей України. Обласний ТЦК спростовує цю інформацію.
“Джерело – російські пропагандистські ресурси, які намагаються розігнати чергову брехню в рамках своєї інформаційно-психологічної операції з метою дискредитації системи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і Збройних сил України в цілому”, – мовиться в повідомленні.
Оперативне командування Схід наголошує, що жодних “посилень” особовим складом з інших ТЦК у Дніпропетровській, Запорізькій та інших областях не планується.
Як ми вже писали, київські поліцейські з початку 2024 року розшукали та доставили до ТЦК понад 2,3 тис. чоловіків призовного віку для складання адміністративних протоколів.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)