
У мережі з’явився фейк про “посилення” ТЦК на Дніпропетровщині
Територіальний центр комплектування в Дніпропетровській області спростував поширену соцмережами інформацію.
Російські пропагандистські ресурси поширюють фейк про нібито “посилення” ТЦК на Дніпропетровщині військовими з інших регіонів. Про це повідомили в Дніпропетровському обласному ТЦК та СП на своїй сторінці в Facebook.
У соцмережах стверджувалось, що нібито на “посилення” Дніпропетровського ТЦК 18 травня мають прибути сотні військовослужбовців з ТЦК інших областей України. Обласний ТЦК спростовує цю інформацію.
“Джерело – російські пропагандистські ресурси, які намагаються розігнати чергову брехню в рамках своєї інформаційно-психологічної операції з метою дискредитації системи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки і Збройних сил України в цілому”, – мовиться в повідомленні.
Оперативне командування Схід наголошує, що жодних “посилень” особовим складом з інших ТЦК у Дніпропетровській, Запорізькій та інших областях не планується.
Як ми вже писали, київські поліцейські з початку 2024 року розшукали та доставили до ТЦК понад 2,3 тис. чоловіків призовного віку для складання адміністративних протоколів.

Остаемся без еды: Украину накроет опасная жара и засуха уже летом, что обещает прогноз погоды

Генштаб обновил данные о потерях РФ в войне

Синоптики дали прогноз погоды на сегодня 13 мая в Украине

В России жалуются на массированную атаку БПЛА

ПВО сбила все 17 дронов РФ, которые атаковали Киев - КГГА

Генштаб рассказал о ситуации с боями на фронте
