Шахраї ошукали українців на $850 тис.: розкрито схему з пригоном авто
Шахраї ошукали українців на $850 тис.: розкрито схему з пригоном авто

Шахраї ошукали українців на $850 тис.: розкрито схему з пригоном авто

Зловмисники використовуючи фейкову компанію з продажу та пригону авто, ошукали українців на 850 тисяч доларів, обіцяючи їм придбати авто на замовлення і не виконуючи свої зобов'язання. Їхні активи, включаючи квартири, автомобілі та банківські рахунки, були розшукані і передані для накладення арешту.

Про це повідомляє Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА). Спільно з Національною поліцією України агентство виявило та зафіксувало активи учасників злочинної групи, що організувала шахрайську схему з пригоном авто на замовлення.

Зловмисники використовували фейкову компанію, обіцяючи клієнтам придбати автомобілі бізнес-класу, але замість виконання зобов'язань розподіляли викрадені гроші між собою. Протягом 2024 року підозрювані заволоділи приблизно 850 тисячами доларів США, ошукуючи довірливих громадян.

Як повідомив заступник голови АРМА Павло Великоречанін, фахівці управління виявлення та розшуку активів АРМА ретельно проаналізували інформацію з різних реєстрів та банків даних, що допомогло встановити місцезнаходження активів злочинців. Виявлене майно включає:

  • чотири квартири;
  • нежитлове приміщення;
  • земельну ділянку у Львові;
  • автомобілі;
  • п'ятнадцять банківських рахунків.

АРМА передало всю зібрану інформацію органу досудового розслідування для накладення арешту на виявлені активи. Цей крок є важливим для забезпечення відшкодування збитків постраждалим та запобігання подальшій діяльності злочинної групи.

Як повідомляв OBOZ.UA раніше, майже 90% випадків шахрайства з банківськими картками в Україні пов'язано з тим, що жертви в той чи інший спосіб розголошують аферистам персональні дані. До списку найбільш розповсюджених схем потрапили пов'язані з інтернет-торгівлею та отриманням "призів", а також виготовлення дублікатів SIM-карток.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
loader
loader