Засіб 3 в 1 проти окупантів: українці створили універсального робота Mangust
Засіб 3 в 1 проти окупантів: українці створили універсального робота Mangust

Засіб 3 в 1 проти окупантів: українці створили універсального робота Mangust

Новий наземний безпілотник Mangust може дистанційно завдавати ударів по російських військах, мінувати територію, а також перевозити корисні вантажі для захисників України.

Розробники з Черкас створили багатофункціональну роботизовану наземну платформу Mangust, яка може виконувати логістичні завдання, здійснювати дистанційне мінування, а також використовуватися як дрон-камікадзе. Відповідне відео було опубліковано на YouTube-каналі розробника "Багі Мангуст".

На відео можна побачити, що безпілотник має високу прохідність і легко долає перешкоди у вигляді невеликих пагорбів, кущів та автомобільних шин. Попереду та позаду платформи можна встановити міни, які фіксуються спеціальними замками. Дрон також оснащений спеціальним контейнером, у якому можна перевозити боєприпаси, провіант або інше корисне навантаження. В одному з уривків відео показано, як безпілотник перевозить людину.

Дрон Mangust

Технічні характеристики платформи:

  • розміри 1000х1050х900 мм;
  • Вага 135 кг;
  • максимальна швидкість 10 км/год;
  • швидкість крейсерська 7 км/год;
  • зв'язок відео до 500 м;
  • зв'язок управління до 2000 м;
  • щогла з антеною 4,25 м;
  • час роботи в змішаному циклі до 6 годин.

На офіційному сайті розробника Mangust заявлено як універсальну платформу, що може дистанційно мінувати територію, виконувати функції забезпечення та завдавати ударів. Вартість апарату становить 4600 доларів.

Нагадаємо, платформа сучасних українських виробів і винаходів воєнного часу Brave Inventor раніше повідомляла, що в Україні розробили дрон на універсальній гусеничній платформі, який можна використовувати для мінування, розвідки та нанесення ударів. Дрон гарантовано працює на відстані одного кілометра, має високі ходові характеристики, а також високу вантажопідйомність при компактних розмірах.

В Україні також пройшли випробування багатофункціональні наземні дрони "Махно". За словами військових, зараз є щонайменше шість модифікацій наземних дронів: мінні, розмінувальні, логістичні (для доставки провіанту, води, боєприпасів, деревини тощо), евакуаційні та штурмові.

Теги за темою
Збройні сили України мінування
Джерело матеріала
loader