Для вчителів за підтримки ЮНІСЕФ створили матеріали для уроків безпеки
Для вчителів за підтримки ЮНІСЕФ створили матеріали для уроків безпеки

Для вчителів за підтримки ЮНІСЕФ створили матеріали для уроків безпеки

На уроках підвищуватимуть обізнаність учнів у питаннях безпечного поводження з вогнем, на воді, мінної безпеки та булінгу.

Для вчителів та батьків школярів 5-9 класів створили набір освітніх матеріалів для проведення уроків безпеки «Літні пригоди без шкоди». Проєкт реалізував фонд «ЮНІСЕФ Україна» за підтримки Міністерства освіти та науки України. Своїми знаннями поділилися фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій України, «Укрзалізниці» та освітньої онлайн-платформи Prometheus, повідомили у фонді.

Відсьогодні матеріали «Уроків безпеки» для 5-7 та 8-9 класів доступні для безкоштовного завантаження за посиланням. Для кожної вікової групи розроблено по два уроки.

Для вчителів за підтримки ЮНІСЕФ створили матеріали для уроків безпеки - Фото 1

Набір містить методичні рекомендації для лекторів, а ними окрім вчителів, можуть бути батьки, представники молодіжних центрів та організацій. У комплектах — основна презентація, комунікаційна вправа «Правда чи міф», за допомогою якої учні мають закріплювати отримані знання та інтерактивна вправа, під час якої учні мають відпрацьовувати безпечні моделі поведінки. На додачу запропоновані сценарії рольових ігор, «чеклисти» для самоперевірки та креативні домашні завдання.

Очікується, що завдяки урокам, діти навчаться розпізнавати небезпеку на воді, дотримуватися правил безпеки на вокзалах та у поїздах, правильно поводитися на випадок виникнення пожежі.

Школярів навчатимуть вирізняти спроби булінгу та кібербулінгу, та правильно на них реагувати. Також уроки скеровані на те, щоб навчити дітей критично ставитися до соціальних мереж та підсилити їхню інфомедійну стійкість для протидії поширенню дезінформації.

  • Читайте також: ДСНС та Фагот запустили онлайн-курс про мінну безпеку

Фото: «Уроки безпеки» / Prometheus 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
ДСНС Соцмережі
Джерело матеріала
loader
loader