В Україні запустять додаток "Армія+": у Міноборони розповіли, навіщо він потрібен військовим
В Україні запустять додаток "Армія+": у Міноборони розповіли, навіщо він потрібен військовим

В Україні запустять додаток "Армія+": у Міноборони розповіли, навіщо він потрібен військовим

За словами глави управління IT в Міноборони Олега Берестового, застосунок "Армія+" спростить життя військовослужбовців і буде регулярно поповнюватися новими функціями.

Для українських військовослужбовців запустять додаток "Армія+", покликаний спростити низку процесів. Про це розповів офіцер Збройних сил України та голова управління IT в Міністерстві оборони України Олег Берестовий у LinkedIn.

Олег Берестовий зазначив, що його команда готується запустити додаток "Армія+" найближчим часом. У сервісі будуть доступні електронні рапорти, навчання, документи, сертифікати, нагороди та інші функції. Очікується, що нові опції з'являтимуться регулярно.

За словами Олега Берестового, подібні технології та сервіси є "цифровими інструментами турботи" про українських військовослужбовців, майбутніх військовослужбовців і ветеранів. Він також вказав на те, що нещодавно випущений застосунок для військовозобов'язаних "Резерв+" уже показує хороший результат.

"Поки наші хлопці тримають фронт, у нас є можливість робити їхню роботу простішою", — написав глава управління IT в Міноборони.

Заступниця міністра оборони України з цифровізації Катерина Чорногоренко в інтерв'ю DOU від 28 квітня розповіла, що "Армія+" розробляється Міністерством оборони спільно з Міністерством цифрової трансформації. Є юридичний відділ, який займається нормативно-правовими актами, команда бізнес-аналітиків, продуктова команда, яка безпосередньо розробляє застосунок, а також команда кіберфахівців, які дбають про протоколи захисту. Тоді вона зазначила, що влітку буде запущено бета-версію сервісу.

Уперше застосунок "Армія+" було анонсовано Міноборони в лютому. Повідомлялося, що він включатиме такі функції:

  • електронні рапорти;
  • електронне посвідчення військового, що спрощує доступ до е-послуг і бойових систем;
  • комплексна база знань, що є джерелом достовірної інформації про проходження служби;
  • форми зворотного зв'язку — для того, щоб держава могла оперативно реагувати на виклики, ґрунтуючись на реальних даних;
  • навчальні онлайн-курси для саморозвитку.

Джерело матеріала
loader
loader