Компанія BrainBridge вирішила перевернути уявлення про медицину та представила світові свою грандіозну концепцію системи трансплантації голови. Їхня відео-демонстрація – це щось!
Уявіть собі, що роботизовані руки та лазери, керовані штучним інтелектом та працюючи досконалою гармонією, переносять вашу голову з одного тіла на інше на конвеєрній стрічці. Звучить, мов сцена з фільму, правда? Але давайте перейдемо до суті.
BrainBridge стверджує, що їхня інноваційна система трансплантації голови дасть нову надію мільйонам людей, які страждають від тяжких та невиліковних захворювань, таких як рак у термінальній стадії або нейродегенеративні захворювання, такі як хвороба Альцгеймера та Паркінсона.
Їхня концепція передбачає можливість пересадки голови пацієнта на здорове тіло донора. І це далеко не фантастика - BrainBridge впевнені, що це стане реальністю вже найближчим часом.
Однак, як і в будь-якому науковому проекті, є свої перешкоди. На даний момент медицина не в змозі адекватно відновити пошкоджені нерви та спинний мозок. Саме це є одним із головних викликів, які варто подолати перед тим, як система трансплантації голови стане реальністю.
Без цього реципієнт голови ризикує виявитися паралізованим від шиї та нижче.
Звісно, такі проекти мають свою історію. Історію, повну невдач та викликів. З перших спроб трансплантації голови вчені стикалися із серйозними технічними проблемами.
Людству вже відомий такий лікар, як Деміхов, який у 1950-х роках намагався приєднати живу голову до живого тіла собаки. Або доктор Уайт, який проводить трансплантацію голови мавпи у 1970-х.
Тож, хто знає, може, через кілька років ми говоритимемо не лише про трансплантацію голови, а й про пересадку цілого тіла. А BrainBridge, вірний своїй місії, готовий продовжувати прагнути цього, щоб мозок міг прожити довге і повноцінне життя.
Раніше ми писали, " Я 34 роки хворіла, не знаючи чому": через лікарську помилку десятки тисяч людей стали жертвами страшного вірусу