Мерилін Монро назавжди залишиться культовим символом гламурної голлівудської слави 1950-х років. Навіть незважаючи на те, що звички Монро до тренувань і харчування були трохи дивними – модель зробила фігуру "пісочний годинник" популярним типом фігури, якого багато людей досі прагнуть досягти.
У 1945 році 19-річна Норма Джин Бейкер підписала контракт з модельним агентством Blue Book. Адміністратор записала її розміри як 36-24-34. Монро почала виконувати тренування щодня, коли досягла слави, про що вона поділилася в номері колишнього журналу Pageant ще в 1952 році (через Vogue), пише видання eatthis.com.
Монро пояснила: "Відверто кажучи, я ніколи не вважала свою власну фігуру такою винятковою, донедавна я взагалі рідко про це думала. Я ніколи особливо не переймалася спортом на свіжому повітрі. Раніше я ніколи не турбувала себе вправами. Тепер я витрачаю принаймні 10 хвилин щоранку на тренування з невеликими вагами. Я розробила власні вправи для м’язів, які хочу підтримувати міцними, і я знаю, що вони підходять мені, тому що я відчуваю, як вони задіюють правильні м’язи, коли я тренуюся".
1950-ті роки були явно іншим часом! Джекі Сміт, сертифікований тренер із здорового харчування від IIN та фітнес-інструктор, розповідає про власне тренуванням Мерилін Монро.
Тренування з власною вагою та силові тренування з незначним навантаженням є ключовими для досягнення впевненого, підтягнутого тіла
"Хоча всі ми хотіли б виглядати як Мерилін Монро з ідеальною фігурою "пісочний годинник", пам’ятайте, що кожен із нас має своє унікальне та красиве тіло. Ключ до здорового, сильного та впевненого тіла – це щоденні рухи, які вам подобаються, і виконуйте їх постійно принаймні 10-15 хвилин щодня", – наголошує Сміт.
Сміт розповідає нам, що найкращі види вправ для досягнення бажаної фігури "пісочний годинник" – це вправи з низькою вагою тіла та силові вправи, такі як пілатес, барре та скульптура.
Тепер давайте перейдемо до конкретних вправ для цього тренування Мерилін Монро.
Бічна планка
Бічна планка допоможе окреслити ваші косі м’язи живота та досягти меншої талії. Для початку Сміт інструктує: "Займіть положення планки передпліччя, а потім перемістіть правий кулак до лівого ліктя, щоб передпліччя було паралельно верху килимка. Зведіть стопи та стегна, а потім витягніть ліву руку через плече. до стелі. Ви можете утримувати це положення або вирівнятися, перемістивши стегна вгору на дюйм, а потім вниз, щоб стиснути обидві сторони талії".
Жим гантелей від грудей
Наступна вправа чудово підходить для збільшення бюсту, зміцнюючи та розвиваючи м’язи грудей. Для цього приготуйте гантелі вагою від 5 до 8 фунтів, ляжте на підлогу, зігніть ноги в колінах і переконайтеся, що стопи стоять рівно.
Сміт продовжує розповідати: "Розведіть лікті широко, щоб вони були на одній лінії з вашими плечима, і міцно візьміть вагу так, щоб долоні дивилися на ноги. Підніміть руки над головою до стелі, щоб вага була прямо над грудьми, а потім повільно опустіть руки у вихідне положення, щоб стиснути лопатки".
Сідничний міст
Ця остання вправа на завершення тренування Мерилін Монро відточить ваші сідничні та стегнові м’язи, завдяки чому стегна та сідниці виглядатимуть повніше.
"Ляжте на спину, зігніть коліна, ноги на ширині стегон і притисніть до підлоги. Кінчики ваших пальців повинні торкатися задньої частини п’ят. Розслабте плечі та притисніть передпліччя та долоні до підлоги, щоб активувати їх. Проштовхнувшись через стопи, підніміть стегна вгору та задіяйте сідничні м’язи, підколінні сухожилля та, нарешті, прес. Стисніть сідничні м’язи вгорі та повільно опустіться вниз. у вихідне положення", – підсумовує тренер.
Раніше OBOZ.UA опублікував секрети ідеальної фігури від Кендіс Камерон Буре.
Підписуйтесь на канали OBOZ.UA в Telegram та Viber, щоб бути в курсі останніх подій.
Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.