Військовий квиток із QR-кодом у додатку "Резерв+": інструкція, як отримати
Військовий квиток із QR-кодом у додатку "Резерв+": інструкція, як отримати

Військовий квиток із QR-кодом у додатку "Резерв+": інструкція, як отримати

Українці тепер можуть пред'являти замість паперового військово-облікового документа електронний у форматі PDF, справжність якого співробітники ТЦК можуть перевірити просто на вулиці.

У вівторок, 18 червня, у мобільному застосунку для військовозобов'язаних "Резерв+" з'явився військово-обліковий документ із QR-кодом, який має таку саму юридичну силу, як паперовий. Про те, як отримати електронний військовий квиток у "Резерв+", розповіли у пресслужбі Міністерства оборони України.

Щоб почати використовувати електронний військово-обліковий документ із QR-кодом у "Резерв+", потрібно авторизуватися в застосунку та оновити дані про себе. Громадянам, які оновили дані раніше, радять повторно завантажити "Резерв+" в App Store або Google Play Market. Судячи з опублікованого відео, у застосунку тепер можна завантажувати свої документи в PDF форматі, щоб пред'являти їх онлайн.

"Не зволікайте, оновлюйте додаток і користуйтеся новими можливостями!" — закликало українців Міноборони.

Заступниця Міністра оборони України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Катерина Черногоренко на своїй сторінці у Facebook додала, що оновлений застосунок розгортається в маркетах поступово, упродовж кількох днів буде доступний для всіх.

У Резерв+ з'явився електронний військовий квиток із QR-кодом

Катерина Черногоренко наголосила, що завдяки QR-коду уповноважені органи, наприклад, ТЦК і СП зможуть перевіряти автентичність військових квитків українців та отримувати всю необхідну інформацію. Щодо завантаження документа у PDF форматі, ця функція запроваджена для подачі паперової версії на роботу чи навчання, а також для інших випадків, де закон вимагає пред'явлення військово-облікового документа.

"Раді, що вдалося це реалізувати в ті терміни, які обіцяли", — написала заступник міністра оборони.

Нагадаємо, в електронному військово-обліковому документі відображається унікальний електронний ідентифікатор (двовимірний штрих-код), який містить ПІБ військовозобов'язаного, дату його народження, реєстраційний номер облікової картки платника податків, відомості про висновки ВЛК та наявність відстрочки або броні, військове звання і військово-облікову спеціальність та іншу інформацію.

Крім того, 18 червня в додатку "Резерв+" з'явилася функція "Виправити дані онлайн". Тепер для виправлення некоректних даних у застосунку "Резерв+" громадянам потрібно заповнити заявку, яка надійде до реєстру "Оберіг".

Джерело матеріала
loader
loader