У застосунку «Резерв+» вже цього літа може з'явитися функція автоматичного надання відстрочки
У застосунку «Резерв+» вже цього літа може з'явитися функція автоматичного надання відстрочки

У застосунку «Резерв+» вже цього літа може з'явитися функція автоматичного надання відстрочки

Міноборони налагодило взаємодії з вісьмома державними реєстрами, щоб автоматично зберігати інформацію про військовозобов'язаних.

У застосунку «Резерв+» цього літа можуть запустити сервіс автоматичного надання відстрочки від призову. Про це повідомила заступниця міністра оборони з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Катерина Черногоренко в інтерв'ю виданню NV.

«Ми вважаємо, що в деяких кейсах відстрочка має надаватись автоматично, без походу до ТЦК, без збору папірців, наприклад, людям з інвалідністю чи батькам трьох дітей. Адже ці дані вже є у держави в тому чи іншому вигляді. Наприклад, родинні зв’язки, зв’язок між батьком, матір'ю і дітьми є в Державному реєстрі актів цивільного стану. І вже зараз в нас з цим реєстром є взаємодія. Ми хочемо достатньо швидко закрити найрозповсюдженіші кейси, щоб Резерв+ став абсолютно цифровим аналогом ТЦК, і всі сервіси, які можна автоматизувати, не забирали час і ресурси наших громадян», — розповіла посадовиця.

За її словами, Міноборони налагодило взаємодії з вісьмома державними реєстрами, щоб автоматично зберігати інформацію про військовозобов'язаних. Тож послугу можуть запустити вже незабаром.

«У нас зараз достатньо щільне навантаження на команду. Ми запустили військово-обліковий документ. Зараз займаємося тим, що технічно підтримуємо всі ці кейси. Я думаю, що протягом літа ми вже зможемо випробувати цю взаємодію», — додала Катерина Черногоренко.

Нагадаємо, 18 травня Міністерство оборони України запустило мобільний застосунок «Резерв+», який дасть змогу оновити свої облікові дані військовозобов'язаним, призовникам та резервістам.

Також 19 травня Міністерство оборони запустило тестування електронної черги до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

За даними Міністерства оборони України, «Резерв+» у перші дні роботи зазнав кількох кібератак. Саме в перші години роботи застосунку відбулася велика кількість одночасних запитів на авторизацію. Водночас відомство було готове до того, що ворог намагатиметься зірвати роботу застосунку «Резерв+» та запустить DDоS-атаки.

  • Читайте також: Катерина Черногоренко: понад 700 тисяч громадян зняли з безпідставного розшуку через застосунок «Резерв+»

Нещодавно у мобільному застосунку «Резерв+» став доступним електронний військово-обліковий документ.

Фото: Міноборони

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Долучитись
Теги за темою
війна Міноборони
Джерело матеріала
loader
loader