Русальний тиждень після Трійці: що категорично не можна робити в ці сім днів
Русальний тиждень після Трійці: що категорично не можна робити в ці сім днів

Русальний тиждень після Трійці: що категорично не можна робити в ці сім днів

Що можна робити в Русальний тиждень. Важливі традиції та заборони, які допоможуть уберегти свою долю та життя від біди.

З понеділка, 24 червня, церква відзначає Русальний тиждень. Як повідомляє Главред, понеділок і вівторок після Трійці називаються Зеленими святами, але весь тиждень після Трійці, 24-30 червня - Русальний тиждень. Цей тиждень закінчується Днем усіх святих, 30 червня.

Русальний тиждень ще називають Троїцьким тижнем, Русалчиним тижнем або Седмицею. За легендами, у цей період душі дівчат, які покінчили життя самогубством, перетворюються на русалок і зачаровують людей своїм співом у лісах і біля річки. Найнебезпечнішим днем вважається четвер після Трійці, 27 червня. Цей день ще називають Русальним Великоднем. Вважається, що тоді русалки набувають людської подоби і можуть споживати навіть звичайну їжу.

Що можна робити в Русальний тиждень

Що не можна робити в Русальний тиждень

1. Не можна в Русальний тиждень ходити в поле, ліс або купатися у водоймах. У цей період бродять русалки, які можуть потягти людину на дно. Ці заборони не стосуються молодих дівчат.

2. Не можна в Русальний тиждень викидати зелень. У цей період навпаки заведено заварювати і додавати у воду для купання.

3 Не можна в Русальний тиждень ходити в ліс і до водойм. Предки вірили, що тоді чоловіка може заманити русалка на дно водойми.

4. Не можна в Русальний тиждень займатися важкою працею. Особливо не можна працювати на городі та проводити будь-які роботи із землею. Також не можна прати речі.

Що варто враховувати читачеві

Цей матеріал – ознайомлювального характеру, його не слід сприймати як вказівку до дії чи абсолютну істину. Астрологія, ворожіння, екстрасенсорика, тарологія, мольфарство, феншуй та нумерологія не є академічними науками, їх положення та твердження не можна перевірити чи довести науковими методами. Це ж стосується різних тестів, характеристики людини за іменем та подібного. Крім того, прогнози та гороскопи не завжди збуваються, а збіги можуть бути випадковими.

Вас також зацікавить:

Джерело матеріала
loader
loader