Одна бригада складається з 3000-7000 військовослужбовців.
НАТОзнадобиться від 35 до 50 додаткових бригад, щоб повністю реалізувати свої нові плани із захисту від нападу з боку Росії.
Про це з посиланням на джерело, пише Reuters.
Як зазначається, бригада складається з 3000-7000 військовослужбовців, тому створити ще 35-50 таких підрозділів було б серйозним викликом.
Ще однією ознакою масштабу виклику НАТО, який змінює свою позицію, щоб більш серйозно сприймати загрозу російського нападу після вторгнення в Україну у 2022 році, джерело заявило, що одній Німеччині доведеться вчетверо збільшити свої потужності протиповітряної оборони.
На саміті у Вільнюсі минулого року лідери НАТО погодили перші великі оборонні плани Альянсу за більш ніж тридцять років, і з того часу офіційні особи працюють над перетворенням документів у конкретні військові вимоги.
Очікується, що лідери НАТО отримають оновлену інформацію про плани у Вашингтоні цього тижня, на саміті з нагоди 75-ї річниці створення трансатлантичного альянсу безпеки.
На прохання про коментар офіційний представник НАТО сказав, що військові планувальники Альянсу визначили “детальні вимоги до військ і озброєнь, необхідних для захисту Альянсу”.
“Протиповітряна та протиракетна оборона, далекобійне озброєння, матеріально-технічне забезпечення, а також великі наземні маневрені формування є одними з наших головних пріоритетів”, – додав чиновник.
Крім того, джерело наголосило, що НАТО, ймовірно, встановить більш вимогливі цілі щодо спроможності для союзників, оскільки вони розвиватимуть сили, які зможуть реалізувати плани та протистояти загрозам, з якими стикаються.
Міністерство оборони в Берліні відмовилося коментувати майбутні плани НАТО, оскільки вони засекречені. У ньому сказано, що всі союзники були закликані координувати з НАТО вимоги щодо можливостей, і що ці зусилля розтягнуться на наступний рік.