Про це Укрінформу повідомили в пресслужбі установи.
За даними пресслужби, близько 3,2 тис. осіб за сприяння установи отримали роботу, понад 600 роботодавців отримали майже 19 млн грн компенсаційних виплат. Понад 3 тис. столичних роботодавців сформували базу загалом у 10 тис. вакансій.
“Особлива увага приділяється працевлаштуванню внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та людей з інвалідністю. Так, у першому пів річчі роботу отримали 587 внутрішніх переселенців, 52 ветерани та 127 людей з інвалідністю”, - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що для забезпечення рівного доступу до послуг всім громадянам в приміщеннях служби зайнятості створено безбар’єрний інклюзивний простір. Також впроваджено принцип "єдиного вікна" для соціально вразливих категорій населення.
“На початку липня в базі столичної служби зайнятості налічувалось майже 3 500 вакансій. На одну вакансію у Києві претендує один безробітний. Київська служба зайнятості допомагає як безробітним, так і працюючим здобувати нові навички та професії за сертифікатом або ваучером”, - підсумували у пресслужбі.
При цьому найпопулярнішими стали професії кравця, водія різних видів транспорту (автомобілів, трамваїв, тролейбусів) та сапера. Серед спеціальностей найчастіше обирають медицину, психологію, фармацію та програмування.
Станом на 1 липня 2024 року 2,5 тис. мешканців столиці продовжують пошук роботи за допомогою Київського міського центру зайнятості.
"Наша мета - посилити соціальний захист громадян від безробіття та сприяти створенню нових робочих місць. Ми постійно розширюємо спектр послуг, адаптуючись до потреб як шукачів роботи, так і роботодавців", - зазначив директор центру Дмитро Новицький.
Як повідомлялося, у Національному банку очікують, що на етапі відбудови країни конкуренція за нових працівників посилиться, а це сприятиме поступовому зниженню безробіття– з 14,2% у 2024 році до 11,9% у 2025 та 10,6% у 2026 році.
Фото: kurjer.info