Сімейство постійно "кочує" по чужих будинках, щоб не платити за оренду
Сімейство постійно "кочує" по чужих будинках, щоб не платити за оренду

Сімейство постійно "кочує" по чужих будинках, щоб не платити за оренду

Заплативши за членство на спеціалізованому сайті, родина зекономила близько 1 мільйона гривень.

43-річна Ніккі та її 40-річний чоловік Рая, які мають двох дітей, з вересня минулого року стали професійними доглядачами за будинками та домашніми тваринами. Завдяки цьому родина заощаджує тисячі фунтів стерлінгів на оренді житла та комунальних послугах. Про це пише видання The Sun.

За ці 11 місяців британці зекономили понад 20 тисяч фунтів стерлінгів (близько 1 млн грн). Заплативши 99 фунтів стерлінгів за членство на спеціалізованому сайті, вони отримали можливість від чотирьох днів до шести тижнів жити в 16 різних будинках по всій Великій Британії та Європі.

Рішення про такий спосіб життя сім’я прийняли в червні 2023 року, втомившись від постійного зростання вартості житла. Одного дня вони забрали зі школи дітей, 8-річного Зіггі та 7-річну Черрі, та без зайвих речей вирушили на переобладнаному фургоні в далеку подорож.

Ніккі та Рая стали професійними доглядачами за будинками та домашніми тваринами
Фото: Supplied

До цього за оренду будинку в Кенті (Велика Британія) подружжя платило 1200 фунтів та ще 400-500 фунтів витрачало на комунальні послуги. Тепер їхні витрати обмежуються мобільним зв'язком, їжею, страховкою та пальним.

Завдяки цій роботі Ніккі та Рая побачили багато унікальних місць: вони відсвяткували Різдво, доглядаючи за шотландськими коровами, жили у Швейцарії, французьких Альпах та Нідерландах.

Ніккі зі своїми дітьми під час подорожі
Фото: Supplied

"Ми поливаємо рослини, підтримуємо чистоту в будинку і доглядаємо за домашніми улюбленцями, а це означає, що тварини можуть дотримуватися свого розпорядку дня замість того, щоб мучитися у розплідниках чи притулках. Хоча власники будинків перед від’їздом зазвичай не заповнюють холодильник продуктами, але часто залишають нам подарунки — ласощі, овочі та фрукти", — пояснює Ніккі.

Разом з тим, через постійні переїзди родині важко дотримуватись здорового харчування, та й діти іноді сумують за гуртками та своїми друзями, з якими змушенні постійно розлучатися.

Однак Ніккі переконана, що позитивні моменти переважають: "Діти отримують унікальний досвід, знайомляться з різними культурами та стилями життя".

Ніккі переконана, що в такому стилі життя більше позитивних моментів
Фото: Supplied

Нагадаємо, раніше Фокус писав, що 28-річний Пол Лі переїхав жити із США в Таїланд — азійську країну, де комфортніший клімат, а також значно дешевша нерухомість, комуналка та продукти. Найближчим часом чоловік не планує повертатися на Батьківщину.

Крім того, дві мами, 37-річна Клер Джеффс і 38-річна Ханна Браун, злітали на іспанський острів Ібіца на одноденну відпустку — всього за 37 фунтів стерлінгів (близько 2 тис. грн). Це все одно вийшло дешевше, аніж провести час у столиці Великої Британії — Лондоні.

Теги за темою
фото
Джерело матеріала
loader
loader