Тонкоплівкова батарея BTRY зарядить будь-який гаджет за 1 хвилину: як це вдасться зробити
Тонкоплівкова батарея BTRY зарядить будь-який гаджет за 1 хвилину: як це вдасться зробити

Тонкоплівкова батарея BTRY зарядить будь-який гаджет за 1 хвилину: як це вдасться зробити

Особлива конструкція дає змогу аккмулятору BTRY витримувати екстремальні температури та не перегріватися.

Швейцарський стартап у галузі акумуляторних технологій BTRY отримав інвестиції в розмірі 153 000 євро від Venture Kick для удосконалення твердотільної батареї, що заряджається за одну хвилину. Подробиці повідомило видання Тech.EU

Тонкоплівкова твердотільна батарея BTRY, створена з використанням високоточних напівпровідникових методів, що не містять розчинників, забезпечує заряджання за 60 секунд, стійкість до екстремальних температур і знижує вплив на навколишнє середовище.

У твердотільній батареї нового типу використовуються тонкоплівкові елементи, укладені один на одного з використанням напівпровідникових методів виготовлення. Цей високоточний метод виробництва без розчинників дає змогу заряджати акумулятор екстремально швидко, що забезпечує надійну роботу за високих і ніхких температур, на відміну від літій-іонних аналогів, які не витримують високих температур, роздуваються та спалахують. Ці енергосховища набагато безпечніші. Ба більше, під час їхнього виробництва не використовують токсичних матеріалів, що робить їх екологічно чистими.

Наявний акумулятор BTRY може живити гаджети інтернету речей і різні датчики. Стартап також прагне вийти на ринок високоякісної медичної та побутової електроніки.

Під час підготовки до раунду початкового фінансування, запланованого на третій квартал 2025 року, компанія використовуватиме отримані інвестиції для демонстрації масштабованості проекту за допомогою пілотного виробництва на виділених лініях, щоб довести можливість створення таких батарей у великих обсягах.

Раніше ми повідомляли про те, що "невагома" батарея з карбону краща за літій-іонні аналоги. Структурні акумулятори з вуглецю змінять гаджети, електротранспорт і дрони, адже вони зможуть стати на 50% легшими.

Також ми писали про те, що вчені поліпшили якість літій-іонних батарей у 4 рази. Команда дослідників працює над створенням акумулятора нового типу ємністю 100 кіловат-год для проведення випробувального польоту електричного літака eVTOL у 2025 році.

Джерело матеріала
loader
loader