У «Вотсапі» з'явиться вбудований перекладач
У бета-версії месенджера WhatsApp для пристроїв Android виявили дві нові функції для покращення якості спілкування: вбудований перекладач, а також транскрибування голосових повідомлень, повідомило WABetaInfo.
За оцінкою медіа, переклад текстових повідомлень у месенджері відбуватиметься у режимі реального часу, завдяки технології перекладу від Google. Користувачам потрібно буде завантажити спеціальні мовні пакети для запуску функції. Спершу вона буде доступною лише для кількох мов, проте поступово її розширюватимуть.
![]()
Інша запланована новація у «Вотсапі» – транскрибування – дозволить перетворювати голосові повідомлення від користувачів у текст для тих, хто надає перевагу цьому формату. Функція буде корисною й під час пошуку давніх голосових повідомлень, – дозволить користувачам швидше знаходити їх, без потреби повторного прослуховування усіх старих голосових повідомлень.
Наразі ці функції стали доступними для обмеженого кола бета-тестерів месенджера, проте невдовзі вони мають з’явитися в стабільній версії програми.
- Читайте також: Після ютубу в Росії уповільнюють доступ до вотсапу
Нагадаємо, у месенджері «Вотсап» також тестують контекстні інформаційні картки для групових чатів. Вони мають допомагати користувачам уникати спаму та потенційних шахрайств.
Фото: WhatsApp / Getty Images
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.

