Залужний обговорив із генсеком Міжнародної морської організації безпеку зернових коридорів
Залужний обговорив із генсеком Міжнародної морської організації безпеку зернових коридорів

Залужний обговорив із генсеком Міжнародної морської організації безпеку зернових коридорів

Посол України у Великій Британії Валерій Залужний обговорив із генеральним секретарем Міжнародної морської організації Арсеніо Домінгесом безпеку зернових коридорів і наголосив на необхідності покаранні РФ за крадіжки українського зерна.

Про це Залужний повідомив у Телеграмі, передає Укрінформ.

«Радий першій зустрічі з чинним генеральним секретарем Міжнародної морської організації Арсеніо Домінгесом. Обговорили безпеку зернових коридорів, української портової інфраструктури та судноплавства в Чорному та Азовському морях, яке блокуєтьсяРФ. Наголосив, що крадіжка українського зерна, яку вчиняє ворог, має бути припинена і каратись відповідно до міжнародного права», - написав посол України.

Він подякував Домінгесу та всій команді ІМО за підтримку України і наших моряків, які постраждали від російської агресії.

Залужний також запевнив, що Україна і надалі залишатиметься житницею Європи та всього вільного світу.

Як повідомляв Укрінформ, новий посол України у Великій Британії Валерій Залужний 11 липня вручив копії вірчих грамот віцемаршалу дипломатичного корпусу, акредитованого при Королівському палаці, очільниці структурного підрозділу з питань протоколу Вікторії Басбі.

Фото: Залужний, Телеграм

Теги за темою
Україна
Джерело матеріала
loader
loader