«Час і відстань нікому не роблять добре»: військові масово розлучаються з дружинами, боєць ЗСУ поділився історією
«Час і відстань нікому не роблять добре»: військові масово розлучаються з дружинами, боєць ЗСУ поділився історією

«Час і відстань нікому не роблять добре»: військові масово розлучаються з дружинами, боєць ЗСУ поділився історією

Війна призвела до розриву тисяч українських сімей. Майже половина сімей по всій країні була розділена, це люди, які вимушені були покинути свої міста або навіть країну через війну. У той же час є і такі, хто свідомо розриває стосунки або шлюби. Причини для цього такі ж, як і для пар, які роз'їхались. Військовий Антон поділився історією своєї сім'ї.

Виклики в сім’ях військових більші, ніж у цивільних. Часто вимушене життя порізно закінчується розлученням. Надто коли партнерка за кордоном.

«З-поміж усіх військових, кого я знаю і в кого сім'ї позалишалися за кордоном, — буквально кілька людей, які не розлучилися», - розповів військовий.

Перші ракетні удари по Києву змусили і родину Антона підготувати кілька валіз і виїхати на захід для забезпечення безпеки дружини та доньки. Антон вирішив залишитися й захищати країну. Випробування відстанню їхні стосунки не витримали. Зрештою, вони розійшлися. Їх розлучили дистанційно. Хоча військовий і досі прагне повернути колишню дружину.

«Час і відстань нікому не роблять добре. Жінкам треба якось приділяти увагу, а на великій дистанції це неможливо. В усіх стресові ситуації, кожен переживає своє. Жінки за кордоном бачать зовсім інше життя, після чого вже не хочуть повертатися назад», — пояснив військовослужбовець Антон.

Він не відкидає своєї відповідальності за розрив з дружиною: проблеми в стосунках народились ще до початку війни. Дистанція лише поглибила існуючі тріщини: ревнощі, підозри, постійні конфлікти. Хоча рішення про розлучення вже прийнято, він не збирається просто так миритися з цим. Він звернувся до психолога з надією змінити все.

«Загалом мета одна — повернути сім’ю. А точніше, заново створювати: я розумію, що якщо все вдасться, то треба буде починати все спочатку», - додав чоловік.

Поки що Антон намагається тримати зв'язок з восьмирічною донькою. До України вона приїжджає з мамою двічі на рік. Військовий зізнається: зазвичай їх зустрічі починаються трішки ніяково. Але вже через кілька годин дівчинка не відходить від тата й розкривається.

Джерело: Hromadske.

Останні новини в Україні:

Також писала Politeka, у Міноборони зробили важливе уточнення про мобілізацію.

Теги за темою
Збройні сили України
Джерело матеріала
loader
loader