Члени королівської родини Великої Британії, такі як король Чарльз III, королева Камілла, принц Вільям та Кейт Міддлтон, виконують щоденну роботу в Букінгемському та Кенсінгтонському палацах, аби забезпечити розвиток представництва монархів. Це забезпечує повноцінне покриття їх витрат за рахунок Суверенного гранту. Проте, деякі носії титулу Його або Її Високість, які очікують успадкування престолу, зобов’язані працевлаштовуватися самостійно.
Редактори видання People зробили добірку професій, які обрали для себе представники королівської родини. Монархи пов’язали життя із різними сферами діяльності.
Меган Маркл і принц Гаррі
У 2022 році подружжя оголосило про бажання піти у відставку, як старші члени сім’ї монархів, та стати фінансово незалежними. Після переїзду до Каліфорнії Меган Маркл та принц Гаррі підписали контракт із компанією Netflix, для створення документальних та художніх фільмів і серіалів. Пізніше герцогиня Сассекська співпрацювала із Spotify, створюючи низку подкастів "Архетипи".
Наступним кроком у саморозвитку пари стало заснування некомерційної організації Archewell Foundation, основною метою якої є підтримка різних спільнот. А на початку 2024 року Маган Маркл анонсувала створення власного бренду стилю життя American Riviera Orchard.
Принцеса Євгенія
Першопочатково Євгенія Йоркська вивчала історію мистецтва та англійську літературу в Ньюкаслському університеті. Після здобуття освіти, монархиня почала працювати у фірмі онлайн-аукціонів, а згодом стала директоркою художньої галереї "Hauser & Wirth" у Лондоні.
Принцеса Беатріс
Королівська особа закінчила історичний факультет Голдсмітського коледжу Лондонського університету. Своє життя принцеса Беатріс пов’язала зі сферою фінансів, обійнявши посаду віце-президента з питань партнерства та стратегії у компанії Afiniti.
Пітер Філліпс
46-річний член королівської родини цілковито занурився у сферу фінансів. Спершу старший онук королеви Єлизавети працював менеджером із корпоративного гостинності в компанії Jaguar, потім відповідальним за спонсорські рахунки гоночної команди Williams F1. Пізніше Пітер Філліпс був працівником Королівського банку Шотландії, а згодом посів керівну посаду у спонсорському агентстві Sports and Entertainment LTD.
Зара Тіндолл
Донька принцеси Анни є срібною медалісткою Олімпійських ігор 2012 року із верхової їзди. Зара Тіндолл є амбасадоркою світових брендів Land Rover, Rolex та iCandy. Додатково монархиня створила колекцію прикрас, яку присвятила улюбленій справі – кінному спорту.
Леді Габріелла
Спадкоємиця двоюрідного брата королеви Єлизавети, Леді Габріелла почала створювати власні твори після закінчення коледжу при Університеті Брауна. Літературні витвори, які пише авторка, були опубліковані у виданнях Sunday Telegraph, Evening Standard і Country Life.
Леді Сара Чатто
Донька принцеси Маргарет леді Сара Чатто з юних років марила бажанням стати художницею. У дорослому віці наслідниця престолу створює картини, які можна побачити у лондонській галереї The Redfern Gallery. До того ж вона стала віце-президентом Королівського балету, покровителькою якого була її мама.
Семюел Чатто
Син Леді Сари, Семюел Чатто створив власну бізнес-компанію з продажу керамічних виробів після закінчення Единбурзького університету, де вивчав історію мистецтва.
Кейт Міддлтон та Принц Вільям
Перед тим, як принц та принцеса Уельські успадкували престол, їх життя не було пов’язане із королівськими справами. Кейт Міддлтон працювала закупником аксесуарів у британського лейблу Jigsaw, а її чоловік обіймав посаду пошуково-рятувального пілота Королівських військово-повітряних сил.
Принцеса Діана
До того, як принцеса Діана отримала статус Її Високості, вона працювала з дітьми. Монархиня була нянею та помічницею вихователя у дитячому садку.
Раніше OBOZ.UA розповів, хто із членів королівської родини – шульги.
Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!