Український актор театру імені Івана Франка Олександр Рудинський виконав роль Безокого бандита (Eyeless Bandit) у серіалі «Декамерон» від Netflix, знятому за мотивами збірки новел Джованні Боккаччо.
До основного касту акторів увійшли британці та американці, а Рудинський став єдиним актором зі Східної Європи. Актора можна буде побачити у трьох епізодах серіалу. Про це повідомила комунікаційна команда, яка займається PR-сапортом актора.
«Я думаю, кожен актор хотів би взяти участь в оригінальному серіалі або фільмі від Netflix. Згадую, як мені скинули перші проби. Я робив грим, використовував спеціальну лінзу, бо в мене персонаж без ока. Розумів, що треба вразити своїм підходом. Проте я ставлюся до цього без надмірного романтизму, бо усвідомлюю, що це тільки початок. Але взагалі думаю, що українські актори досить конкурентоспроможні і все залежить тільки від нас», — вважає Олександр Рудинський.
До створення серіалу долучилися професійна команда, каскадери та дублери. Зйомка деяких сцен тривала упродовж кількох знімальних днів. Наприклад, фінальні кадри першої серії знімали чотири дні.
«Більша частина зйомок проходила в італійські студії, де знімали Федеріко Фелліні, мій улюблений режисер Паоло Соррентіно знімав "Молодого папу", а Мартін Скорсезе — "Банди Нью-Йорка". До того ж режисером серіалу "Декамерон" став Майкл Аппендаль, який знімав "Фарго", "Американську історію жахів", серіал "Голлівуд". Тому я розумів всю відповідальність і дуже хотів отримати цей проєкт», — розповів Олександр Рудинський.
Наразі актор перебуває на стадії домовленостей з наступним не менш масштабним проєктом, а через кілька років хоче зіграти разом з Леонардо Ді Капріо.
Події восьмисерійного комедійного мінісеріалу від Netflix «Декамерон» відбуваються в Італії 1348 року. В описі на сайті стримінгового сервісу йдеться: «Італією поширюється бубонна чума. Дворяни зі своїми слугами зачиняються на віллі, де їхній розкішний відпочинок швидко перетворюється на хаос».
Режисером чотирьох епізодів «Декамерону» став Майкл Аппендаль («Фарго», «Американська історія жахів»), ще по два — Ендрю ДеЙонг («Чудотворці», «Курс біології») та Аня Адамс («Шершні», «Джинні і Джорджия»).
Нагадаємо, чотирисерійний фільм «Ботоферма» виробництва компанії Osnova Film відтепер доступний для перегляду на онлайн-платформі Netflix. У серіалі демонструють, як замовні коментарі та публікації спотворюють інформаційний простір наклепами та ворожою дезінформацією.
Фото: архів Олександра Рудинського
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.