У Києві зафіксували різкий сплеск захворюваності на COVID-19: що відомо
У Києві зафіксували різкий сплеск захворюваності на COVID-19: що відомо

У Києві зафіксували різкий сплеск захворюваності на COVID-19: що відомо

У Києві зафіксували сплеск захворюваності на COVID-19. Якщо у червні захворіло 199 осіб, то у липні з 1 по 21 число включно вже 453 особи.

Про це йдеться у відповіді ДУ "Київський міський Центр контролю та профілактики хвороб" на запит OBOZ.UA. За цей рік коронавірус вже забрав життя понад 50 киян.

"Захворюваність у столиці на COVID-19 коливається. Так, у травні захворіло 266 осіб, а у червні – 199 (дорослих – 188, дітей – 11), у липні (включно по 27 число) – 453 (дорослих – 415, дітей – 38)", – повідомили в пресслужбі.

Важливо додати, що з 1 січня та по 21 липня включно в Києві внаслідок ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, померло 52 особи. За це період загалом зареєстрували 4703 хворих на COVID-19.

Як повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентина Гінзбург, якщо станом на 1 липня в медичних закладах столиці перебували двадцять хворих із діагнозом COVID-19 та один з підозрою, то на сьогоднішній ранок таких пацієнтів 73.

"Причому в середньому до лікарень наразі потрапляє близько 20 осіб за добу. Нагадаю, що ушпиталюють саме у складних випадках перебігу хвороби. На жаль, серед таких важких хворих – 18 дітей", – звернула увагу Гінзбург.

COVID-19 – інфекційна хвороба, яка вперше виявлена у людини в грудні 2019 року в місті Ухань, Центральний Китай. Хвороба почалася як спалах, що розвинувся у пандемію. Причиною хвороби став коронавірус SARS-CoV-2, циркуляція якого в людській популяції до грудня 2019 року була невідомою.

Як повідомляв OBOZ.UA, британо-шведська фармацевтична компанія AstraZeneca відкликає у всьому світі дозвіл на продаж своєї вакцини проти COVID-19 через "надлишок доступних вдосконалених вакцин". Це трапилося через кілька місяців після того, як фармацевтичний гігант вперше в судових документах визнав, що ця вакцина може викликати небезпечний побічний ефект.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти OBOZ.UA гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Джерело матеріала
loader