/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F252%2F97dda5635efe5fa6ce9830b70e4d9f2f.jpg)
На Львівщині затримали жителя Дніпра, який за 30 тисяч доларів пояснив чоловіку, як переплисти Тису і потрапити за кордон
41-річний мешканець Дніпра, який тимчасово проживає у Львові, за 30 тисяч доларів організував чоловіку призовного віку незаконне переправлення в Румунію через річку Тиса поза межами пунктів пропуску.
Як повідомили у Нацполіції Львівщини, правоохоронці затримали зловмисника в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України.
Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) ККУ. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.
varta1.com.ua: Новини
Наталя Андрійчук

