Названо п'ять причин глобального обвалу фондового ринку
Названо п'ять причин глобального обвалу фондового ринку

Названо п'ять причин глобального обвалу фондового ринку

Проблеми почалися в Азії, де японський Nikkei 225 впав більш ніж на 12% у найгірший день з 1987 року, а південнокорейський KOSPI впав більш ніж на 8%, що призвело до короткочасної зупинки торгів у середині дня.

Після цього пригнічуюче низького показника розпродаж швидко став глобальним.

Проте було кілька основних причин — і факторів, що посилюють, — які в сукупності створили хаос на світовому ринку в понеділок.

«Схоже, що збіг подій досяг апогею, викликавши різке зрушення в апетиті до ризику.

"Стіна занепокоєння" безумовно має досить широку основу в даний час", - сказав Джек Янасевич, провідний портфельний стратег Natixis Investment Managers, в електронному листі Fortune.

Від високих і, можливо, недосяжних прогнозів прибули до зростаючої волатильності на тлі конфлікту, що назріває на Близькому Сході, який призвів до згортання деяких популярних угод, ось погляд на те, що стало причиною чорного дня інвесторів.

Колишній керівник Bridgewater Associates вважає, що ми спостерігаємо схлопування міхура в ризикованих активах, в основному у великих технологічних та пов'язаних з ІІ акціях США, після двох років сталого зростання цін, а також зростаючих очікувань прибутку та оцінок.

1. Доходи були високими, але, можливо, недостатньо високими.

2. Страхи рецесії знову в моді
Уповільнення споживчих витрат і слабкий звіт про зайнятість за липень знову повернули страхи рецесії в меню після того, як більшість прогнозистів з Уолл-стріт відмовилися від своїх прогнозів на 2023 рік.

3. Конфлікт на Близькому Сході відчуває нерви інвесторів
Здавалося б, постійно зростаючий потенціал розширення конфлікту на Близькому Сході також чинив тиск на інвесторів у понеділок, що призвело до деякого продажу на ґрунті страху.

4. "Керрі-трейд" розгортається. Протягом багатьох років, доки більшість західних країн підвищували процентні ставки для боротьби з інфляцією, Банк Японії тримав ставки близько нуля. Країна тривалий час боролася із хворобливою дефляцією, тому напад інфляційного тиску не розглядався як щось, із чим варто боротися.

5. Розпродаж, викликаний волатильністю, посилює ситуацію
Зростання ризиків розпродажу технологічного сектора, що триває, більш масштабної війни на Близькому Сході і уповільнення економіки також призвели до зростання показника страху Уолл-стріт.

Джерело: fortune .

Останні новини України:

Також Politeka писала, що буде з гривнею у 2025 році, якщо триватимуть активні бої.

Теги за темою
США долар
Джерело матеріала
loader
loader