В Україні виставили на продаж активи майже 10 банків: список назв установ
В Україні виставили на продаж активи майже 10 банків: список назв установ

В Україні виставили на продаж активи майже 10 банків: список назв установ

Фонд гарантування вкладів фізосіб планує продати активи низки банків, що ліквідуються. Початкова ціна реалізації всіх лотів складає 2,8 млрд грн.

Про це повідомили у самому фонді. Там зазначили, що протягом робочого тижня (до 9 серпня) заплановано продаж активів таких банків:

  • Мегабанк;
  • Укрбудінвестбанк;
  • АКБ Конкорд;
  • Дельта Банк;
  • Промінвестбанк;
  • Фінанси та Кредит;
  • МР Банк;
  • Банк Січ.

"Цього тижня (05-09 серпня) в системі Prozorro. Продажу заплановано продаж активів 8 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації всіх лотів становить 2 876 млн грн (2,876 млрд грн. – Ред.)", – йдеться в повідомленні.

Які активи банків продають

При цьому наголошується: із загальної суми на понад 2,661 млрд грн виставлено на продаж права вимоги щодо кредитів. А крім того:

  • на 199,9 млн грн – об'єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші кошти;
  • на 14,4 млн грн – дебіторська заборгованість перед банками.

Клієнтам українського банку припинять повертати вклади

Водно час Фонд планує з 1 вересня припинити виплату гарантованих сум вкладникам банку "Златобанк". Річ у тім, що фонд, згідно із законодавством, склав ліквідаційний баланс та звіт про виконання ліквідаційної процедури банку.

"Фонд інформує про майбутнє затвердження ліквідаційного балансу АТ "Златобанк" та початок процедури припинення виплат гарантованої суми відшкодування вкладникам АТ "Златобанк". З моменту оприлюднення оголошення процедура припинення виплат гарантованої суми відшкодування триватиме не більше тридцяти днів, після чого ліквідаційний баланс АТ "Златобанк" буде затверджено, а виплати вкладникам – припинено", – йдеться у повідомленні ФГВФО.

При цьому там наголосили: спадкоємці вкладників банку можуть направити письмове звернення до Фонду на отримання відшкодування на підставі свідоцтва про право на спадщину лише протягом 20 днів після оприлюднення оголошення Фонду. Якщо ж зробити це пізніше, грошей отримати не вдасться – адже ФГВФО не проводитиме відповідних відшкодувань.

Як повідомляв OBOZ.UA, раніше ФГВФО завершив ліквідацію банку "Аркада". Повноваження Фонду як ліквідатора банку припинено. До того клієнтам банку вже припинили виплачувати вклади.

Лише перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
loader
loader