/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F54194419eec45e69f0ed211a7fc5b61a.jpg)
Продовжуємо розлюднюватися мемами про Курську область
Продовжуємо розлюднюватися мемами про Курську область
Поки учасники рейду звільняють Курщину від диктаторського ярма, а саме «ярмо» стверджує, що причин для паніки у росіян немає, українці безупинно ліплять мемчики.
Богдан Процишин, звісно, у перших рядах.
![]()
![]()
Без цієї жіночки у нас теж нічого більше не обходиться.
![]()
Начебто і набридла вже, а все одно робе.
![]()
Ше одна мемна тенденція – їх одразу починають використовувати різні компанії, аби зайвий раз прорекламувати свій бізнес. Справа із доведеною мегаефективністю. Директор «Укрпошти» Ігор Смілянський це добре знає.
![]()
Як і його колеги з «Нової пошти».
![]()
Вибачте.
![]()
Ще раз вибачте.
Напевне, фразу Путіна «Она утонула», яку він сказав колись на інтерв'ю в Ларрі Кінга, теж можна юзати нескінченно. Тут взагалі вийшло ідеально в тему.
![]()
![]()
Але ми завжди готові прийти на допомогу сусідському цивільному населенню.
![]()
![]()
Максимальне розлюднення демонструють нам твітеряни.
![]()
![]()
Уже з'явилися відео, як ЗСУ заходять у Курськ.???? pic.twitter.com/F3k4LiCvpj
— Діма Михайленко (@YzXYuGjxKEvn9wu) August 6, 2024
Як все було#Курськ #Kursk pic.twitter.com/XdaEgGL1Em
— Радіо Трек (@radiotrek) August 7, 2024
Якщо дискусії і виникають, то не стосовно нашої із вами нечутливості до страждань мешканців Курщини, а про старе-добре неначасі.

