"Динамо" за 2 хвилини забило 2 голи і вийшло у плей-оф Ліги чемпіонів. Відео

Київське "Динамо" у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів у матчі-відповіді обіграло шотландський "Рейнджерс" і вийшло у плей-офф. Поєдинок на "Гемпден Парк" завершився з рахунком 0:2. Перша гра тижневої давності завершилася внічию 1:1.

Господарі з перших хвилин заволоділи ініціативою, тотально домінуючи на полі. Українці практично весь час проводили у захисті, відбиваючи один штурм за іншим. Першу атаку динамівці змогли організувати лише на 10-й хвилині, коли на простріл Караваєв не встиг Ярмоленко.

Шотландці дуже високо пресингували, і при швидкому переході "Динамо" з оборони в атаку іноді не встигали за українцями.

Ближче до середини тайму гра вирівнялася. Небезпечні моменти виникали на підступах до штрафних обох команд, але без ударів по воротах.

Першим номером грали також господарі, але моменти стали з'являтися і київських футболістів. Особливо активував лівий фланг, але кілька потенційно небезпечних передач так ніхто і не замкнув.

Дуже непогано Кабаєв розбирався з опонентами, проте ефективність таких дій прагнула нуля.

На початку другого тайму "Рейнджерс" залишився у меншості. Жефте, який отримав попередження у першому таймі, продовжував брутально фолити, і на 50-й хвилині бразилець у боротьбі за верхній м'яч зарядив ліктем у вухо Караваєву, отримавши другий "гірчичник".

Завдяки цьому підопічні Шовковського перевели гру на поле суперника, почали більше створювати неприємностей для шотландського голкіпера, проте ударів у площину воріт було як і раніше 0.

Перший удар у площину "біло-синіх" відбувся на 81-й хвилині і вийшов він дуже слабким.

Однак другий і третій "постріли" були точно в ціль. Через хвилину Олександр Пихальонок, який нещодавно вийшов на поле, точним дальнім ударом під штангу вивів "Динамо" вперед.

Приголомшені гравці "Рейнджерс" не встигли отямитися, коли Назар Волошин, який також з'явився на заміні, через дві хвилини зробив рахунок 2:0.

У плей-оф Ліги чемпіонів "Динамо" зіграє проти австрійського "Зальцбурга". Перший матч 20/21 серпня 2024 року, у відповідь – 27/28 серпня 2024 року.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!