У КМДА озвучили рекомендації щодо канікул та формату навчання в школах Києва
У КМДА озвучили рекомендації щодо канікул та формату навчання в школах Києва

У КМДА озвучили рекомендації щодо канікул та формату навчання в школах Києва

У навчальному році 2024-2025 років школам Києва рекомендується організувати освітній процес максимально в очному форматі. Крім того, міська влада запропонувала дати проведення канікул.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, передає пресслужба КМДА. Цьогоріч перший дзвоник для школярів прозвучить 2 вересня.

"За останні два роки місткість укриттів у закладах загальної освіти столиці збільшилася на 67 тисяч місць. З огляду на безпекову ситуацію та додаткове облаштування укриттів, столичним школам рекомендують організувати освітній процес максимально в очному форматі. Це сприятиме соціалізації учнів та подоланню освітніх втрат і розривів", – розповів Мондриївський.

За його словами, міська влада пропонує закладам освіти провести перший семестр із 2 вересня до 21 грудня 2024 року, а другий – із 13 січня до 30 травня 2025 року. Осінні канікули триватимуть із 28 жовтня до 2 листопада 2024 року. Зимові заплановані з 23 грудня 2024 року до 11 січня 2025 року. А весняні канікули пройдуть із 24 до 29 березня 2025 року. Крім того, для учнів перших класів пройдуть додаткові тижневі канікули – із 17 до 22 лютого 2025 року.

Заступник голови КМДА нагадав, для того, щоб подолати можливі освітні втрати і розриви, новий навчальний рік передбачає не лише проведення уроків, а й організацію компенсаторних занять, індивідуальних і групових консультацій, навчальних екскурсій, проєктної діяльності тощо. Зважаючи на безпекову ситуацію в столиці та інші чинники, що можуть впливати на організацію освітнього процесу, можливе коригування структури 2024/2025 навчального року.

Як повідомляв OBOZ.UA, Міністерство освіти та науки (МОН) затвердило оновлення програми для 5-9 класів. Згідно з нею, зміниться розподіл навчального навантаження між предметами, що дозволить зробити освіту більш гнучкою та реалізовувати інтеграцію між дисциплінами.

Лише перевірена інформація у нас в Telegram-каналі OBOZ.UA та у Viber. Не ведіться на фейки!

Джерело матеріала
loader
loader