Церковне свято 20 серпня: що заборонено робити на пророка Самуїла
Церковне свято 20 серпня: що заборонено робити на пророка Самуїла

Церковне свято 20 серпня: що заборонено робити на пророка Самуїла

Що не можна робити у церковні свята - Главред поділився цікавою інформацію про релігійне свято, яке відзначають 20 серпня.

20 серпня відзначають свято, яке має важливе духовне значення для кожного: дізнайтесь, яке церковне свято, має свої особливі традиції, історію походження та звичаї, яких варто дотримуватись.

Дізнайтеся, що дозволено і категорично заборонено робити у день пророка Самуїла.

Які свята 20 серпня

В Україні та світі 20 серпня відзначають такі свята:

Церковне свято 20 серпня

За новим церковним календарем, 20 серпня в Україні відзначають день пророка Самуїла.

Із переказів відомо, що святий Самуїл народився за молитвами своєї матері Анни, яка довгий час не могла мати дітей. Анна дала обітницю, що якщо у неї народиться син, вона посвятить його життя Господу. Її молитву почули і згодом вона народила сина, якого назвала Самуїлом, що означає "випрошений у Бога".

Коли Самуїлу виповнилося три роки, мати віддала його на служіння первосвященику Ілію. Самуїл зростав у храмі і в 12 років отримав одкровення від Бога про те, що дім Ілія буде покараний за гріхи його синів. Після смерті Ілія Самуїл став суддею і пророком Ізраїлю, відновив закон і порядок у країні. Також Самуїл помазав на царство першого царя Ізраїлю - Саула, а пізніше Давида. Життя святого і його діяння описані у Першій і Другій книгах Самуїлових у Біблії.

Реформа церковного календаря в Україні

Реформа церковного календаря в Україні — процес впровадження нового стилю, тобто григоріанського або новоюліанського календарів, замість старого стилю (юліанського календаря) українськими церквами. З початком російсько-української війни та після того, коли 16 листопада 2017 року Різдво Христове 25 грудня за григоріанським календарем стало державним вихідним в Україні, питання щодо переходу українських релігійних організацій на григоріанський/новоюліанський календар активізується щороку з наближенням Різдва Христового.

Питання календарної реформи гостро постало після початку повномасштабного російського вторгнення в Україні 2022 року, адже, як стверджують деякі публіцисти та церковники, через використання старого стилю разом з Російською православною церквою Україна перебуває у сфері "російського світу". Як і предстоятель ПЦУ митрополит Епіфаній, так і предстоятель УГКЦ верховний архиєпископ Святослав,висловили підтримку щодо проведення календарної реформи в Україні, пише Вікіпедія.

Що не можна робити 20 серпня

День Ангела 20 серпня

20 серпня свої іменини відзначають власники таких імен як Олександр, Макар, Анна, Іраїда.

Більше цікавих новин:

Джерело матеріала
loader
loader