"Манчестер Сіті" хет-триком Голанда розбив новачка АПЛ, "Евертон" з Миколенком розгромно програв

Команда Віталія зазнала "сухої" поразки від "Тоттенгема".

У матчах 2-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) сезону-2024/25 "Манчестер Сіті" вдома розбив "Іпсвіч" (4:1), а "Евертон" українського захисника Віталія Миколенка на виїді зазнав розгромної поразки від "Тоттенгема" (4:0).

Новачок елітного дивізіону відкрив рахунок у поєдинку проти чинного чемпіона на 7-й хвилині – відзначився Семмі Смодіч.

Однак потім підопічні Хосепа Гвардіоли забили тричі упродовж чотирьох хвилин: на 12-й хвилині Ерлінг Голанд реалізував пенальті, на 14-й хвилині Кевін Де Брейне завдав точного удару після передачі Савіньйо, а на 16-й хвилині Голанд оформив дубль, скориставшись асистом від Де Брейне.

Наприкінці матчу "городяни" вчетверте вразили ворота "трактористів" – на 88-й хвилині свій третій гол забив Голанд, таким чином завершивши поєдинок з хет-триком.

Для "Манчестер Сіті" це друга поспіль перемога на старті АПЛ. Команда Гвардіоли з 6 очками очолює турнірну таблицю. "Іпсвіч" зазнав другої поразки в сезоні та без залікових балів посідає передостанню сходинку.