Вдівець щотижня пірнає з аквалангом, щоб знайти тіло дружини, яка зникла під час цунамі 2011 року
Вдівець щотижня пірнає з аквалангом, щоб знайти тіло дружини, яка зникла під час цунамі 2011 року

Вдівець щотижня пірнає з аквалангом, щоб знайти тіло дружини, яка зникла під час цунамі 2011 року

Він займається пошуками вже понад 10 років.

Японець щотижня шукає тіло дружини, яка зникла під час цунамі 2011 року.

Про це пише LADbible.

11 березня 2011 року був останнім днем, коли Ясуо Такамацу востаннє чув звістку від своєї дружини Юко. Це був місяць Великого східно-японського землетрусу, четвертого за потужністю землетрусу з усіх коли-небудь зафіксованих і найсильнішого, що стався в Японії, який спричинив цунамі.

Руйнування призвели до того, що близько 450 000 людей втратили свої домівки, понад 18 000 людей загинули, а понад 2 500 людей вважаються зниклими безвісти, оскільки їхні тіла так і не були знайдені. Цунамі також спричинило ядерну катастрофу на Фукусімі.

Юко була однією з тих, кого змило цунамі, коли вона була на роботі в банку, в хаосі та руйнуваннях. Вона надіслала своєму чоловікові електронного листа: "З тобою все гаразд? Я хочу додому". Це було останнє, що він коли-небудь чув про неї.

Того дня Такамацу був у сусідньому місті зі своєю тещею в лікарні, і через руйнування не зміг повернутися на пошуки дружини одразу після катастрофи. Він розпочав пошуки решток дружини на суші, і через декілька місяців після цунамі знайшов її телефон на автостоянці банку.

У ньому було повідомлення про те, що "цунамі катастрофічне", написане о 15:25 за місцевим часом, але так і не було доставлене.

Він знав, що його дружина була жива в той час, коли написала ці слова, але після цього не залишилося жодних слідів.
Після двох з половиною років пошуків на суші, у вересні 2013 року він переключився на море, взявши уроки дайвінгу, щоб навчитися досліджувати морські простори.

Відтоді він щотижня пірнає з аквалангом у пошуках зачіпок про місцеперебування тіла своєї дружини.

"Я хочу знайти її, але я також відчуваю, що вона може ніколи не бути знайдена, оскільки океан занадто великий – але я повинен продовжувати шукати", - сказав він у короткометражному фільмі The Diver.

Він занурюється не сам, а разом з інструктором з дайвінгу Масайоші Такахаші, який очолює волонтерські занурення у воду, щоб допомогти шукати зниклих безвісти жертв цунамі.

Пошукові операції з пошуку понад 2 500 осіб, які зникли безвісти під час катастрофи 2011 року, все ще тривають, хоча і в менших масштабах, ніж раніше.

Такамацу познайомився зі своєю дружиною 1988 року, коли служив у японській армії, але коли сталася катастрофа, він працював водієм автобуса і за останнє десятиліття здійснив понад 600 занурень.

Джерело матеріала
loader